reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pracująca mama, dobrze zorganizowana

czarna_jagoda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2018
Postów
315
Rozwiązania
0
Ja wykorzystalam roczny macierzyński a po nim udało mi się znaleźć nowa prace.
Obecnie jestem na DG i ciesze się, że pracuje- chociaż samego 'siedzenia' w domu też źle nie wspominam (wprawdzie zdarzały się czasami dni, gdy zazdroscilam mężowi ze idzie do pracy a u mię znowu dzień jak wczoraj i przedwczoraj ale ogólnie to był fajny czas)
 
reklama
Dołączył(a)
15 Styczeń 2018
Postów
14
Rozwiązania
0
Ja pracuję, dziecko w przedszkolu. Bardzo kocham moje dziecko, wiadomo, ale niestety nie jestem typem osoby, która może być codziennie w domu. Łapało mnie przygnębienie, przestawałam się cieszyć, uśmiechać i tak dalej.
 

czarna_jagoda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2018
Postów
315
Rozwiązania
0
@avika ja też broniła się przed poslaniem dziecka do żłobka a z perspektywy czasu widzę ze mu to dużo dobrego przyniosło.
 
Dołączył(a)
17 Luty 2018
Postów
4
Rozwiązania
0
Nie będę w stanie niestety pomóc w tym obszarze tematycznym. To nie jest moja dziedzina...
 
Do góry