reklama

Pracująca mama, dobrze zorganizowana

czarna_jagoda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja wykorzystalam roczny macierzyński a po nim udało mi się znaleźć nowa prace.
Obecnie jestem na DG i ciesze się, że pracuje- chociaż samego 'siedzenia' w domu też źle nie wspominam (wprawdzie zdarzały się czasami dni, gdy zazdroscilam mężowi ze idzie do pracy a u mię znowu dzień jak wczoraj i przedwczoraj ale ogólnie to był fajny czas)

reklama
Rozwiązania
0
Ja pracuję, dziecko w przedszkolu. Bardzo kocham moje dziecko, wiadomo, ale niestety nie jestem typem osoby, która może być codziennie w domu. Łapało mnie przygnębienie, przestawałam się cieszyć, uśmiechać i tak dalej.

czarna_jagoda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@avika ja też broniła się przed poslaniem dziecka do żłobka a z perspektywy czasu widzę ze mu to dużo dobrego przyniosło.

Rozwiązania
0
Nie będę w stanie niestety pomóc w tym obszarze tematycznym. To nie jest moja dziedzina...

Ananwisn

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A ja uwazam, ze żłobek nie jest niczym złym. Dziecko socjalizuje się i dobrze jesli będzie miało kontakt z innymi dziećmi. Nie piszę tutaj o tym aby od razu posyłać je na cały dzień ale kilka godzin dziennie na pewno maluchowi nie zaszkodzić. Potem o wiele łątwiej będzie mu się odnaleźć w przedszkolu czy w szkole.
Sama aktualnie jestem na macierzyńskim, po nim chcę wybrać się do pracy, ale na razie na pól etatu oraz moja córka najpewniej wybierze się do żłóbka ( jest już do niego zapisana).

Aktualnie robię kurs makijażu i chciałabym otworzyc swój biznes.... Od zawsze chciałam tak właśnie zarabiać.
Link do: Kursy kosmetyczne – szansa na Twoją karierę! - Praca

Ostatnia edycja: