reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pracująca mama

Cwietka akurat o to co napisałaś nie pytałam, pytałam o zainteresowanie, oglądanie tv, co robi w wolnym czasie, czy zna zasady pierwszej pomocy - co zrobi jak sie dziecko zakrztusi, jak dostanie gorączki, czy choruje, co lubi w pracy z dziećmi i dlaczego chce być nianią, w jaki sposób zorganizuje dziecku czas, czy lubi spacery i czy trochę gorsza pogoda to problem, czy jest sprawna fizycznie bo to 4 piętro, i pytania od 15 do 18

Dziś była pani - była policjantka, pracowała też jako pielęgniarka dwa lata, nie proszona przyniosła zaświadczenie o niekaralności, pokazała dokumenty ze zdjęciem, skromna, widać, że się podporządkuje, i chyba na nią będziemy stawiać, jeszcze jutro mają jakieś dwie młode przyjść, ale nie sądzę żeby przebiły Panią Marię,
zajmowała się też noworodkiem przedwcześnie urodzonym - swoim wnuczkiem, pracowała w warszawie i zajmowała się kilkumiesięcznym dzieckiem przez dwa lata, zna zasady pierwszej pomocy, swojego wnuka ponoć ratowała z resuscytacją,

wiem, że każdy może powiedzieć wszystko, ale ona była jakaś taka szczera i na prawdę taka skromna, grzeczna, nie manipulantka, a raczej taka prostolinijna, taki człowiek co nie ma nic właściwie do ukrycia,
mam nadzieję, że się co do niej nie pomylę....:baffled::happy:
 
reklama
dziewczyny ja tak na chwilkę bo wrociłam od poniedziałku do pracy niunia została z babcią powiem szczerze że podoba mi się w pracy! są ludzie!!! i rozmawiamy na inne tematy niż kupka i jedzenie może jestem wyrodną matką ale to dla mnie jak pierwsze wychodne od 6m-c boje się tylko że moje dziecko będzie wolało babcie niż mamusie bo to taki rusek że obcy ją weźmie i nic nie powie a co do pracy jeszcze to duo się zmieniło ludzie atmosfera to z tych gorszych spaw
 
pierwszy dzień w pracy zaskakująco sympatyczny:sorry2::dry: aż sama się dziwię:tak: szkoda, że tyle roboty na dzień dobry, że nawet 'cześć' wszystkim koleżankom nie zdążyłam powiedzieć (z innego działu):dry:
 
Grunt, że zadowolona jesteś. ;) Ja miałam teraz propozycję pracy, ale odrzuciłam. Chcę się zająć dzieckiem.
 
dziewczyny ja tak na chwilkę bo wrociłam od poniedziałku do pracy niunia została z babcią powiem szczerze że podoba mi się w pracy! są ludzie!!! i rozmawiamy na inne tematy niż kupka i jedzenie może jestem wyrodną matką ale to dla mnie jak pierwsze wychodne od 6m-c boje się tylko że moje dziecko będzie wolało babcie niż mamusie bo to taki rusek że obcy ją weźmie i nic nie powie a co do pracy jeszcze to duo się zmieniło ludzie atmosfera to z tych gorszych spaw

zadna z Ciebie wyrodna matka! ja tez juz tesknie do pracy, do ambitnych zadan - uwielbiam zastrzyki adrenaliny i sytuacje podbramkowe :D a Kalinka oczywiscie najbardziej i tak kocha mame :)
 
reklama
Zmęczona:hmm:
Ale teraz, przez całe wakacje i tak mam fajnie, bo mązpracuje na rano - tak od 8 czy 9 do 14-15, więc razem jesteśmy w domku i po pracy wspólnie zajmujemy się dzieciaczkami. Gorzej będzie od września, gdy będę musiała biec po Milę (w przedszkolu do 15.30 i ani minuty dłużej- do tej godziny podpisałam umowę), potem pędem zwolnić nianię:baffled:
W pracy mam taki zachrzan, że wracam wymęczona, a nierzadko coś ze sobą do domu niosę:no::hmm: to dlatego, że koleżanka jest na zwolnieniu i pewnie nie wróci do pracy.
 
Do góry