reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pracujące mamusie

Aurelia79

Podwójna Mamusia
Rozwiązania
0
To startujemy. Jak by nie było powrót do pracy po macierzyńskim, to też wydarzenie i przeżycie dla nas i dla dzieci. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

reklama

Ola K.

Majowe mamy'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Tak Aurelko, to trudny etap, ale chyba wiele z nas nie ma wyjścia.
Ja mam niby łatwiej, bo pracuję w domu, ale też nękają mnie wyrzuty sumienia, że zamiast siedzieć przed komputerem, powinnam brykać z maluchami na spacerze. Inna sprawa, że ja nie potrafiłabym nie pracować.
No chyba, żebym jakąś kumulację w Lotto ustrzeliła, wtedy bym się zastanowiła ;-);-)

keyko

mama Misi i Oleńki
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja wypowiem się szerzej wieczorem, jak już będę po rozmowie o moim być albo nie być w firmie:confused2:

Aurelia79

Podwójna Mamusia
Rozwiązania
0
A ja już powoli fiksuję w domu. Muszę do ludzi, ale serce pęka. Taka to jest rozterka. Ciekawe, jak będzie w praktyce. Poza tym, ja sobie nie wyobrażam nie mieć swojej kasy. Wiem, że jesteśmy rodziną itd, ale ja się sama utrzymuję od 9 lat i trudno byłoby teraz żyć z jednej pensji. Jak to mówi J, nie zabrakłoby na czynsz, chleb i masło, ale może nie byłoby na szynkę...Zresztą jesteśmy przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia i trzeba byłoby zrezygnować z niektórych przyjemności.

Ostatnia edycja:

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
Aurelia Amen my tak samo nauczylismy sie ze oboje pracujemy moja pensja to oplaty a reszta nam zostaje ale teraz ide na staz wiec poszalec nie bedzie mozna ale fakt ze bede pracowac w tym momencie jest dla mnie najwazniejszy

pola_1981

Majowa Mamusia Synusia
Rozwiązania
0
A ja już powoli fiksuję w domu. Muszę do ludzi, ale serce pęka. Taka to jest rozterka. Ciekawe, jak będzie w praktyce. Poza tym, ja sobie nie wyobrażam nie mieć swojej kasy. Wiem, że jesteśmy rodziną itd, ale ja się sama utrzymuję od 9 lat i trudno byłoby teraz żyć z jednej pensji. Jak to mówi J, nie zabrakłoby na czynsz, chleb i masło, ale może nie byłoby na szynkę...Zresztą jesteśmy przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia i trzeba byłoby zrezygnować z niektórych przyjemności.
Zgadzam się z Tobą pod każdym względem.
Byłam w pracy dwa dni. Pierwszego wyłam, jak małego zostawiałam,ale wiem jedno... MUSZĘ DO PRACY!!!!
fajnie, że "dostałam" ten dodatkowy miesiąc wolnego, ale CHCĘ już do pracy.

cfcgirl

Mamusia Marysi
Miasto
Shipley, Anglia
Rozwiązania
0
witam
mnie czeka powrót chyba w marcu.Na szczęście w Anglii macierzyński trwa 39 tygodni. ALe niestety moja teściowa, która się na początku deklarowała,że przyjedzie, wypięła się i musze prosić szefa o pracę tylko w weekendy. Nie chce Marysi jeszcze dawać do żłobka więc w weekendy będzie z nią Michał a w tygodniu ja.
Czy któraś z was oddaje Maluszka do żłobka??

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Rozwiązania
0
dziewczyny
ja mam chyba latwiej bo juz malego zostawiam jak ide do szkoly ale mam jeszcze grudzien wolny i chce sie nacieszyc dzieckiem przez ten miesiac a od stycznia na staz ide i ak jak Wiktoria nie bede miala przynajmniej przez pol roku za co poszalec:-:)-:)-( i tak mamy trudno a jak pojde na staz lepiej nie bedzie moze tylko troszke bo i tak cala kasa w szkole pojdzie...

ja oddaje Adasia do zlobka od wrzesnia bedzie mial juz prawie poltora roku,,, ale nie mam wyjscia chce isc do pracy i wyrobic sobie troche praktyki w zawodzie i wreszcie zarobic jakies pieniadze a nie 600zl

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
ta kazdy chce z dswiadczeniem ale nikt na poczatku niechce go dac
dla mnie staz to tez jest jedyne wyjscie moze mnie ktos przygranie puzniej :eek:

reklama

KINNA

Mama smoka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
tak to już jest: młody, po studiach i najlepiej z dużym doświadczeniem.
chciałabym wrócić do pracy, ale z ta pensją co dostawałam to nie ma sensu. cała poszłaby na opiekunkę a i nie wiadomo na kogo się trafi.
chciałabym też zmienić pracę, ale boję się czy nowy pracodawca na dziecko nie będzie reagował alergicznie.
ja w pewnym sensie zarabiam na siebie, bo prowadzę kadry i księgowość firmy NM.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Mamafasolki Mamy pracujące w domu Potrzebuję porady 5
Justyna9796 Pracujące mamuśki Lipcowe mamy 2019 11
M Pracujące mamy serdecznie proszę o wypełnienie ankiety :) Potrzebuję porady 0
kropecka Pracujące lutówki - problemy, porady, jak sobie poradzić? Dzieci urodzone w lutym 2008 10
elen_dir Pracujące mamy - jak wygląda wasz poranek? Dzieci urodzone w lipcu 2005 21
G pracujące mamy!!! Dzieci urodzone w październiku 2005 114
izis MAMY PRACUJĄCE>>>> Dzieci urodzone we wrześniu 2005 397
aniaslu Lutowe mamusie 2021 priv Lutóweczki 2021 646
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
momtobe_90 Wrześniowe mamusie - lista Wrześniówki 2020 56
U Mamusie 4 latków! -TEMAT GŁÓWNY Przedszkolaki 10
1 Mamusie podpowiedzcie jaka to płeć? Wrześniowe mamy 2020 2
aniaslu Wrześniowe mamusie 2020 Wrześniówki 2020 27313
S Mamusie pomocy Potrzebuję porady 8
U Mamusie potrzebna Wasza pomoc ! Potrzebuję porady 0
MDNMO Mamusie Dolny Śląsk 2
xzeroperfekcjix Czy są tu jakieś mamusie z Poznania? Potrzebuję porady 6
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 8669
aniaslu Lipcowe mamusie 2020 (nieaktualny) Lipcowe mamusie 2020 48
aniaslu Sierpniowe mamusie 2020 prywatnie Sierpnióweczki 2020 41509
monisia.p Mamusie pytanie nie dzieciowe Sierpniowe mamy 2019 11
Aleksandra2277 Mamusie Rydułtowy i okolice Mamy z różnych miejscowości 0
aniaslu Kwietniowe mamusie 2020 Kwietniowe mamusie 2020 45392
aniaslu Marcowe mamusie 2020 Marcóweczki 2020 17061
Gosiaprzyszlamama2019 Mamusie listopad 2019 Potrzebuję porady 0
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
N Wrzesniowe mamusie 2019- przygotowania Potrzebuję porady 1
Lusi29 Mamusie listopad/grudzień 2019 Ciąża, poród, połóg 13
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 57324
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
M Mamusie z Bemowa Warszawa 1
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11203
N Mamusie z dziećmi z nadciśnieniem! Potrzebuję porady 0
M Mamusie pomóżcie Żywienie 3
M Mamusie pomóżcie Potrzebuję porady 5
M Młode mamusie (przyszłe/obecne) Młodziutkie mamy 4
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
S Czy są jakieś mamusie z Bytomia i okolic? Mój poród 6
Lovi23 Mamusie lezace Przyszłe mamy 11
S Przeterminowane mamusie Potrzebuję porady 13
L Mamusie z Rudy Śląskiej i okolic Śląsk 0
mysiaka92 Lutowe mamusie 2018 Lutowe mamy 2018 9816
A Są tu jakieś mamusie z Poznania ? Poznań 1
A Młode mamusie po dwudziestce :) Młodziutkie mamy 12
N Witam Łódzkie mamusie! Ogłoszenia - Łódź 0
xBUMx TABELKA - MAMUSIE PAŹDZIERNIK 2017 Dzieci urodzone w październiku 2017 49
katarzyna_s Mamusie z okolic Hanwell Mamy z UK 0
babymamusia Fit Mamusie do lata ! Dzieci urodzone w marcu 2017 14
--Aga-- Przyszłe i już obecne Mamusie Białystok 222
A ANKIETA - Przyszłe Mamusie, proszę o poświęcenie 5 minut :) Ciąża, poród, połóg 1