reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pracujące mamusie

Aurelia79

Podwójna Mamusia
Rozwiązania
0
To startujemy. Jak by nie było powrót do pracy po macierzyńskim, to też wydarzenie i przeżycie dla nas i dla dzieci. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

reklama

Ola K.

Majowe mamy'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Tak Aurelko, to trudny etap, ale chyba wiele z nas nie ma wyjścia.
Ja mam niby łatwiej, bo pracuję w domu, ale też nękają mnie wyrzuty sumienia, że zamiast siedzieć przed komputerem, powinnam brykać z maluchami na spacerze. Inna sprawa, że ja nie potrafiłabym nie pracować.
No chyba, żebym jakąś kumulację w Lotto ustrzeliła, wtedy bym się zastanowiła ;-);-)

keyko

mama Misi i Oleńki
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja wypowiem się szerzej wieczorem, jak już będę po rozmowie o moim być albo nie być w firmie:confused2:

Aurelia79

Podwójna Mamusia
Rozwiązania
0
A ja już powoli fiksuję w domu. Muszę do ludzi, ale serce pęka. Taka to jest rozterka. Ciekawe, jak będzie w praktyce. Poza tym, ja sobie nie wyobrażam nie mieć swojej kasy. Wiem, że jesteśmy rodziną itd, ale ja się sama utrzymuję od 9 lat i trudno byłoby teraz żyć z jednej pensji. Jak to mówi J, nie zabrakłoby na czynsz, chleb i masło, ale może nie byłoby na szynkę...Zresztą jesteśmy przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia i trzeba byłoby zrezygnować z niektórych przyjemności.

Ostatnia edycja:

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
Aurelia Amen my tak samo nauczylismy sie ze oboje pracujemy moja pensja to oplaty a reszta nam zostaje ale teraz ide na staz wiec poszalec nie bedzie mozna ale fakt ze bede pracowac w tym momencie jest dla mnie najwazniejszy

pola_1981

Majowa Mamusia Synusia
Rozwiązania
0
A ja już powoli fiksuję w domu. Muszę do ludzi, ale serce pęka. Taka to jest rozterka. Ciekawe, jak będzie w praktyce. Poza tym, ja sobie nie wyobrażam nie mieć swojej kasy. Wiem, że jesteśmy rodziną itd, ale ja się sama utrzymuję od 9 lat i trudno byłoby teraz żyć z jednej pensji. Jak to mówi J, nie zabrakłoby na czynsz, chleb i masło, ale może nie byłoby na szynkę...Zresztą jesteśmy przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia i trzeba byłoby zrezygnować z niektórych przyjemności.
Zgadzam się z Tobą pod każdym względem.
Byłam w pracy dwa dni. Pierwszego wyłam, jak małego zostawiałam,ale wiem jedno... MUSZĘ DO PRACY!!!!
fajnie, że "dostałam" ten dodatkowy miesiąc wolnego, ale CHCĘ już do pracy.

cfcgirl

Mamusia Marysi
Miasto
Shipley, Anglia
Rozwiązania
0
witam
mnie czeka powrót chyba w marcu.Na szczęście w Anglii macierzyński trwa 39 tygodni. ALe niestety moja teściowa, która się na początku deklarowała,że przyjedzie, wypięła się i musze prosić szefa o pracę tylko w weekendy. Nie chce Marysi jeszcze dawać do żłobka więc w weekendy będzie z nią Michał a w tygodniu ja.
Czy któraś z was oddaje Maluszka do żłobka??

kamilka87

Majowe mamy'08
Miasto
kielce
Rozwiązania
0
dziewczyny
ja mam chyba latwiej bo juz malego zostawiam jak ide do szkoly ale mam jeszcze grudzien wolny i chce sie nacieszyc dzieckiem przez ten miesiac a od stycznia na staz ide i ak jak Wiktoria nie bede miala przynajmniej przez pol roku za co poszalec:-:)-:)-( i tak mamy trudno a jak pojde na staz lepiej nie bedzie moze tylko troszke bo i tak cala kasa w szkole pojdzie...

ja oddaje Adasia do zlobka od wrzesnia bedzie mial juz prawie poltora roku,,, ale nie mam wyjscia chce isc do pracy i wyrobic sobie troche praktyki w zawodzie i wreszcie zarobic jakies pieniadze a nie 600zl

_WiKtOriA_

Szczęśliwa mama
Rozwiązania
0
ta kazdy chce z dswiadczeniem ale nikt na poczatku niechce go dac
dla mnie staz to tez jest jedyne wyjscie moze mnie ktos przygranie puzniej :eek:

reklama

KINNA

Mama smoka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
tak to już jest: młody, po studiach i najlepiej z dużym doświadczeniem.
chciałabym wrócić do pracy, ale z ta pensją co dostawałam to nie ma sensu. cała poszłaby na opiekunkę a i nie wiadomo na kogo się trafi.
chciałabym też zmienić pracę, ale boję się czy nowy pracodawca na dziecko nie będzie reagował alergicznie.
ja w pewnym sensie zarabiam na siebie, bo prowadzę kadry i księgowość firmy NM.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry