reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat.

Dołączył(a)
1 Październik 2017
Postów
1
Witam , mam 21 lat , cały czas myślałam że czy mogłabym zaszła ciąże ? Nie mam pracę , jeszcze chodzę na policealnej jako kosmetyczne , mam chłopaka też chciał mieć dziecka .
Czy to żadne problemu ?
 
reklama
@Klaudia1062 nikt nie podejmie za Ciebie tak /ważnej decyzji. Jesteś młoda - to na plus :), uczysz sie to dobrze.
Jeśli pytasz o zdanie, to moje jest takie, że - skończ szkołę, znajdź pracę. i za rok, dwa postarajcie się o dzidziusia. Dobrze jest mieć ustabilizowane życie zanim pojawi się dzidziuś, ale nie ma znów co czekać zbyt długo :)

Powodzenia
 
Najlepiej samemu podjac taka decyzje. My z chlopakiem zdecydowalismy sie zostac mlodo rodzicami. Ja mam prace ale tylko na czarno. U nas troche inna sytuacja bo facet pracuje, mamy 2 pokojowe mieszkanie a ja zaraz koncze szkole. Mam zamiar zaczac prace jak dzidzius bedzie mial okolo 2 lat. Jesli wiecie,ze nie dacie rady lepiej poczekac
 
Dziecko to nie zabawka. Ja mam 22 lata. I 2ch synów jeden ponad rok drugi 3 miesiące idealna różnica wieku... Jednak ważne żebyś miała pracę mieszkanie niestety dziecko wiąże się z dużymi wydatkami i zachciankami. Niektórzy potem żałują że mają dzieci bo jeszcze się nie wyszaleli. Nie mówię o siebie. Bo ja jestem szczęśliwą mama 🤱. Ale nie ma co się spieszyć. Żeby nie żałować potem bo tak jak pisałam dziecko to nie zabawka dla dziecka trzeba poświęcić dużo wyrzeczeń nie każdy jestem na to gotowy teraz chcecie potem może wam się odechciec rodzicielstwa i co wtedy z dzidziusiem?
 
reklama
Dziecko to nie zabawka. Ja mam 22 lata. I 2ch synów jeden ponad rok drugi 3 miesiące idealna różnica wieku... Jednak ważne żebyś miała pracę mieszkanie niestety dziecko wiąże się z dużymi wydatkami i zachciankami. Niektórzy potem żałują że mają dzieci bo jeszcze się nie wyszaleli. Nie mówię o siebie. Bo ja jestem szczęśliwą mama 🤱. Ale nie ma co się spieszyć. Żeby nie żałować potem bo tak jak pisałam dziecko to nie zabawka dla dziecka trzeba poświęcić dużo wyrzeczeń nie każdy jestem na to gotowy teraz chcecie potem może wam się odechciec rodzicielstwa i co wtedy z dzidziusiem?
To pytanie z 2017 roku.
 
Do góry