reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Praktyczna kuchnia

Emilda

Aktywna w BB
Temat: praktyczna,funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu czystości kuchnia
☆Co Wam się sprawdziło a co było totalną porażką?
☆Począwszy od podłogi, ścian po meble i sprzęt
☆Co było strzałem w 10 a co byście zmienili
😀

reklama

Sylwestrowa

Fanka BB :)
Broń B czarne kafelki na ścianie, jedno wielkie czyszczenie ich ciagle 🤦‍♀️
Wszystko widać, zwłaszcza tłuszcz, który tryska z patelni/garów.

dagittka

Ja mam lacobell na ścianie pomiędzy szafkami, ładnie to wygląda, ale ile ja się napucuje (nie cierpię jak są smugi, czy odpryski od tłuszczu itd.) - więc to tylko dla kogoś komu to nie przeszkadza.
Fajne rozwiązanie, które bardzo mi się spodobało to piekarnik na wysokości pasa/piersi, idealnie można wkładać i wykładać potrawy i czyści się też lepiej. I szafka narożna z wysuwanymi szufladami na garnki/patelnie/itd. - to jest taki specjalny mechanizm; jest dostęp do potrzebnych przedmiotów, s nie trzeba wyginać ciała w chińskie osiem by dostać się do garnka na końcu szafki narożnej 😂

reklama

Madzia86G

Miasto
Tarnowskie Góry
chyba niejedna skusiła się na czarną płytę bo ładnie wygląda 😅 ja zamiast praktyką pokierowałam się wyglądem przy tej płycie i dokładnie - nawet jak się akurat nic na niej nie gotuje to potem widać kurz .

Bardzo fajnie sprawdza się panel na ścianie między dolnymi a górnymi półkami. Cokolwiek by się nie gotowało, pichciło , co by nie chlipało i pyrskało przy piecu to ściany ( czyli szklany panel ) można bardzo łatwo umyć .

Do góry