reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pralko-suszarka

basia_paw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2013
Postów
174
mam nadzieję, że wrzucam temat w dobrym miejscu, dziewczyny ratujcie. Pralka mi się rozsypuje i szukam pilnie czegoś nowego. Nie jestem na bieżąco w nowościach ale zastanawiam się poważnie nad pralko-suszarką, wiecie jak to jest przy małym dziecku pranie jest non-stop a suszyć też nie bardzo mam gdzie te ubranka. Widziałam ciekawy model od LG, cenowo nawet ujdzie tylko nie mam doświadczenia z tego typu urządzeniami. Wiem, że akurat ta pralko-suszarka ma opcję ubranek dziecięcych, szybkie pranie (moja aktualna pralka jest dosyć wiekowa i takich funkcji nie posiada a najkrótszy program trwa chyba 2 godziny :D). Czy takie funkcje się przydają? Jak z wydajnością takiej suszarki?
 
reklama
Mam pralko - suszarkę od kilku miesięcy. Z suszenia korzystam okazjonalnie, zwłaszcza gdy zapomnę zrobić prania i chcę szybko uprać i wysuszyć ubranie. Wszystko (pranie + suszenie) trwa około 3 godziny. Wielu twierdzi, że niszczy to ubrania, ale ja nie zauważyłem nic takiego.
 
podlączam się pod temat.
piszcie o firmach co macie. ja planuje zakup hot pointa bo ma pojemnosc bębna 10 kilo a suszarki 7 kilo.
koszt okolo 1800 zl
 
dawno tu nie zaglądałam, ale jakoś zawirowania rodzinne nie pozwoliły, w końcu kupiliśmy tę pralko-suszarkę. Zdecydowaliśmy się na LG, powiem, Wam że to świetna sprawa. W końcu nie muszę się patrzeć na te wszystkie porozwieszane i wiecznie schnące ubrania, suszy się w miarę szybko, ma różne programy np. suszenie do prasowania (ubrania nie są takie do końca suche więc się łatwiej prasuje). Ręczniki robią się po suszeniu takkie mięciutkie :)
 
Myślę,ze do kwoty 2 tyś zl spokojnie kupisz już dobrą pralko-suszarkę,a nawet możesz dostać ją taniej,wystarczy poszukać chociażby w sklepach internetowych. Rozejrzyj sie za modelami Amica,mają teraz kilka fajnych nowości.
 
reklama
U mnie mąż się uparł i dokupił suszarkę. I chwała mu za to, choć na początku się upierałam, że to zbędny wydatek. Mamy małe mieszkanie, ciągle suszyło się pranie. Teraz nie ma tego problemu, na dodatek ubranek dla maluszka po wyjęciu z pralki nie trzeba prasować, ogromne ułatwienie :)
 
Do góry