reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie ciuszków pytanie

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Cześć. Chce się zabrać za pranie ubranek dla maluszka i mam dwa pytania. Pierwsze czy proszek czy płatki mydlane? Jest jakaś różnica? Jesli płatki mydlane to wrzuca się je do szuflady czy bezpośrednio do bębna? Zastanawia mnie tez czy nie powinnam się przerzucić na pranie moich rzeczy za pomocą kapsułek, żeby zwykły proszek nie zostawał w szufladzie. Co myślicie?
 
reklama
I najlepiej swoje rzeczy (w tym pościel) też wyprać w proszku/płynie do prania dla dzieci.
U mnie ze wszystkimi było ok - zarówno lovela czy jelp. Niezależnie od formy - czy to w proszku czy w płynie - oby tylko pralka dobrze płukała.
A z drugim dzieckiem szybko przeszłam na zwykły proszek sensitive ;-)
 
Do góry