reklama

Pranie dywanów myjka cisnieniowa " karcherem"

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez agaciorka2010, 11 Marzec 2012.

1. agaciorka2010

agaciorka2010 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam dziewczyny.
    Może i to nie jest najlepsze miejsce na takie pytanie ale zapytam.
    Jak w temacie napisałam chciałabym się od was dowiedzieć czy można wyprać dywan "karcherem" a dokładnie myjka taka ciśnieniową do mycia samochodu oczywiście ze specjalna szczotka do prania dywanów.. Jeśli któraś z was tak robiła i zdaje to egzamin to napiszcie proszę jak to robicie jakich środków do prania używacie.
    Chciałabym tak spróbować wyprać dywan tylko nie wiem czy tak mozna i się trochę boje zeby go za bardzo nie zniszczyć.

pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc

2. katadrap

katadrap Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Siostra na święta wypożyczyła w Leroy Merlin myjkę do dywanów. Koszt takiego wypożyczenia to 40 złotych za dobę + 65 złotych płyn i całej rodzinie wyczyścili dywany. Dywany czyste pachnące. Polecam.

3. reklama
  4. bellisap

bellisap Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Ja ze swojej strony powiem, ze to ciekawa sprawa teraz dużo czasu oszczędzam. Z dywanszop - a przyjeżdżają ja w tym czasie na zakupy, dzieciaki ze szkoły odebrać, a jak wracam mam pachnąco i czysto hehe

5. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak samo jak basiaa123 uważam, że karcherem to trochę strach tym bardziej jeżeli dywan z górnej półki :p Co do tej pralni to ona jest we Wrocławiu? Bo jeśli tak to też korzystałam :))Z tym, że ja tam ozonowałam dywany, ponieważ mam w domu alergików a ozonowanie jak wiadomo usuwa roztocza :)

6. beaciagrabowska

beaciagrabowska Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, klinika dywanów jest we Wrocławiu. Ozonowanie to też fajna opcja- moja znajoma ozonuje bo w domu również ma alergików i mówi, że świetny efekt jest- zero kichania i smarkania :) Ja tam wysyłałam 2 razy dywan Shaggy, który został raz osikany przez kota raz oblany winem (dużo przeżył) ale wyprali go świetnie :)

7. wiwiczka

wiwiczka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja miałam dylemat z dywanem i ostatecznie się go pozbyłam, sama jestem uczulona i musiałam go odkurzać codziennie, łatwiej jest pozbyć się kurzu z gładkiej powierzchni

Poleć forum