reklama

Pranie dziecięcych ciuszków- proszki i porady

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez anetka1981, 20 Luty 2010.

1. anetka1981

anetka1981 Fanka BB :)

W jakich proszkach prać ubranka najlepiej?i po czym schodzą plamy po przecierach(marchewka)?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Listopad 2010
  2. karolinad2

karolinad2 staraczka :)

3. reklama
  4. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Ja używam proszku lovela. Na plamy Vanish, ale pozniej trzeba bardzo dobrze wypłukać ciuszki ;)pozdrawiam :-)

5. asienka.k1

asienka.k1 Fanka BB :)

Ja piorę w Dzidziusiu, jeśli nie mogę go dostać (bo nie w każdym sklepie jest) to piorę w Jeelpie (ale on jest 3 x droższy)

6. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

ja piorę w Arielu.płukam 2x. a te plamy po marchewce przed praniem polewam płynem do naczyć i mi to schodzi z tym ze od razy jak się zabrudzi to zamaczam w zimnej wodzie

7. asienka.k1

ja nawet po Dzidziusiu czy jelpie dodatkowe płukanie ustawiam

8. judka_l

judka_l Początkująca w BB

Droga Anetka1981!
    Według producenta marki Lovela, w odpowiedzi na Twoje problemy związane z niedopieraniem plam po marchewce (przecierze):
    „Plamy z marchewki są bardzo uciążliwe. Proponuję użycie Vanisha proszku w formie pasty nałożonej na plamę albo długie moczenie w roztworze Vanisha proszku. A następnie wypranie w proszku przeznaczonym dla niemowlat, np. Lovela. Nie ma jednak gwarancji, ze plamy zejdą. Dodatkowo może pomocne będą porady usuwania uporczywych plam zaproponowane przez markę Lovela: http://lovela.pl/porady-mam.html" .

9. Malwina18

Malwina18 Szczesliwa mamcia

10. reklama
  11. SugarbabyLove

SugarbabyLove Gość

a ja piore w zwykłym persilu i w temp 40 do tego płyn lenor sensitiv i nawet kupki schodzą z ciuszków także nie narzekam :)

12. asienka.k1

szczesciara- moje dziecko ma plamy na buzce gdy przytuli sie do naszych ubran wypranych w identycznym zestawie

Poleć forum