reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie dziecięcych ciuszków- proszki i porady

ja przez pierwsze 6 miesiecy pralam ubranka Nadii w zelu fairy (przeznaczony do delikatniej skory) potem kilka jej ubranek wypralam w normalnym proszku i obserwowalam czy zadne uczulenia,wysypka nie wyskoczyla. Bylo wszystko wporzadku wiec zaczelam prac juz wszystkie ubranka z naszymi.
 
reklama
Mamusie a co powiecie o połaczeniu proszku do prania Dzidziuś z płynem do płukania Lenore sensitive (słyszałam ze jest on polecany dla noworodków i dzieci) ale czy takie połaczenie nie zaszkodzi?
 
piorę małemu w tym płynie
super jest
extra pachnie
waesche-1.jpg

i w tym
296.jpg
 
Wszelkie płyny do prania dla niemowląt powyrzucałam. Młody miał na nie uczulenie, po drugie słabo dopierały. U nas żadne sensitive nie przejdzie, od razu młodemu wyskakują liszaje. Do prania używam żeli Ariel, czasem proszku Persil jeśli młodzian się porządnie ubrudzi. Do tego płyny do płukania Lenor zamiennie z Silanem.
 
Ja do tej pory prałam ubranka w proszku Lovela. Na moje wymogi się sprawdzał. Dopierał to co miał doprać, jednak ubranka były dość sztywne. Dlatego teraz próbuję z Jelpem, który ma w sobie środek zmiękczający. Zobaczymy co z tego będzie. Żadnych płynów dodatkowo nie używam. A wspomniany Silan używam do swoich ubrań i pościeli, co by małą nie drażnić mocniejszymi płynami podczas przytulania ;)
 
do kiedy prac w proszkach dla dzieci? ja piore ubrani dziecka z naszymi, ale w proszku bialy jelen no i przyznam ze prac to to pierze tyle o ile, wolalabym lepszy efekt i tak sie zastanawiam czy nie przejsc na zwykly
 
reklama
reklama
Do góry