reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie ubranek

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
Mam takie "dziwne" pytanie. W związku z tym, że w ciąży jestem pierwszy raz dużo czytam i mam dużo wątpliwości. Jestem na etapie przygotowywania ubranek, wyprawki, itp. Dostałam sporo ubranek. Wyprałam. I ok, tylko ostatnimi czasy niezbyt dobrze się czułam i polegiwałam. Ostatnią partię wypranych rzeczy zostawiłam na desce do prasowania i tak około 2 tyg. czekała na moje dobre samopoczucie. I teraz tak (bo wiadomo, że to moze sie zakurzyc czy cos): czy wystarczy przeprasować i mogę schować do szafki (czytałam, że żelazko działa jak sterylizator, prasuję po lewej stronie), czy po prostu jeszcze raz wyprać te rzeczy. Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje nietypowe pytanie ;)
 
reklama
Ja nigdy nie prasuje dziecku cichow no bez przesady juz :)
Tylko do szpitala wyprasowalam raz.
Teraz tylko to co wymaga prasowania , nie lubię za bardzo tego robic :)
Nie mozna tak dziecka odsuwac od wszystkich zarazkow ;)
 
reklama
reklama
Moja mama tak prasuje, poza bielizną to wszystko leci pod żelazko. Ja chwilowo nie prasuję, bo raz że mi się nie chce, dwa, że mam tak mało miejsca w szafach, że to i tak zaraz się gniecie, także na bieżąco, żeby nie wyglądać jak psu z gardła :)
 
Do góry