reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prasowanie przy noworodku

Ja niestety widzę, kto ma nieuprasowane 😂
Bo może nie tyle, że są pogniecione, ale to widać. że nie są uprasowane ;-)
@Madzia86G Ale my mówimy o ubraniach wyciągniętych z suszarki. Nie wierzę, że po tylko odwirowaniu w pralce i wyschnięciu masz rzeczy jak uprasowane.
ajaj to nie doczytałam fragmentu o suszarce 🙈
No to uwierz. Wiadomo, że po wyjęciu z pralki są wygniecione , ale po dobrym rozłożeniu na suszarce i po poskladaniu ich i poukładaniu od razu w szafie, po wyjęciu są gotowe do założenia bez prasowania.
 
reklama
Szkoda życia na prasowanie ✌️
Jeszcze w ten upał? Za żadne skarby! Za 2 tygodnie rodzę drugie dziecko, nic nie prasuje. Pierwszemu uprasowałam tylko 3 komplety ciuszków do szpitala (ze względów estetycznych) i później nigdy wiecej. Dziecię zdrowe jak ryba.
Bez przesady. Nie utrzymasz dziecka w hermetycznym środowisku, a nawet jeśli będziesz próbować to tylko mu zaszkodzisz.
 
Do góry