reklama

Prasowanie ubranek???

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez kantadeska, 29 Wrzesień 2008.

1. kantadeska

kantadeska Fanka BB :)

Drogie mamusie:) Pielęgnacja Maciusia (5 tygodni) pochłania wiele mego czasu i uwagi. Do tego jeszcze dochodzą choroby (niestety wyniki badania krwi są fatalne). A przecież i Kubuś jest jeszcze mały (19 miesięcy). Tak się zastanawiam, czy mogłabym sobie darować prasowanie maleńkich ubranek??? Piorę w Jelpie. Bo przetestowany na Kubie. Oprócz czasu, którego zawsze brakuje, to ja nie cierpię prasować!!! Ale takie małe...

2. aga_wozniak

aga_wozniak happy mommy... :o)

Ja w ogole nie prasowalam i nie prasuje... :-) piore i wkaladam do automatycznej suszarki... :tak: po wyjeciu ubranka sa mieciutkie i nie pogniecione... :tak: Poza tym kupuje ubrania, ktore nie wymagaja prasowania ;-):-D

3. reklama
  4. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

ja tez nie prasowałam teraz czasem z nudów choc teściowa malpa gadała prasuj bo zarazki itd a ja nie prasowałam i dziecko jeszcze ani razu nie chorowalo! :-)

5. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

A ja prasuję i będę prasować, ot takie zboczenie ;-):-D nieznoszę prasować, ale lubię poprasowane, ładnie poskałdane ubrania :sorry2:

6. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

ja prasowałam przez pierwsze 3 miesiące, a potem już nie, chociaż prasować uwielbiam, niestety z braku czasu darowałam to sobie :-p

7. masebi

masebi Fanka BB :)

W prasowaniu chodzi o bakterie - nie ważne w czym wypierzesz, trzeba wyprasować - na tym to polega.

Ja prasowałam jak Misia była maleńka, teraz tez to robie nadal, no bo jakoś nie mogę wyobrazić sobie że mogłaby włożyć coś pomiętolonego ;-) Nie wiem, jakie wy macie ubranka, ale moje się mną.

8. scales

scales Zaangażowana w BB

Nie prasowałam i nie prasuje...jak aga_wozniak piorę i wkładam do suszarki...i jeszcze nie miałam jakoś tam specjalnie problemu z wygniecionymi ubrankami... nienawidzę prasować:)

9. MamaAntosia

MamaAntosia Antosiowo-Alutkowa :)

Mam dokładnie tak samo:sorry2::-p

10. reklama
  11. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Ja prasuję do dziś wszystkie Michałkowe ubranka, a to dlatego, że bawełniane rzeczy po wyjęciu z pralki i wysuszeniu są dosyć mocno pomięte. Nie cierpię prasować, ale lubię czyściutkie, wyrasowane ubranka poskładne w kosteczkę, więc prasuję :tak:

Swoje prasuję przed założeniem, bo nie chce mi się prasowac taaaaakiej sterty bezpośrednio po wyszuszeniu.

12. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Oj to ja tez mam takie zboczenie:-pprasuje wszystkie ubranka Adasia i kazdy rodzaj ma odzielne miejsce w szufladzie;-)ubranka sa bardziej miekkie a pozatym lubie prasowac małe ubranka:sorry2:Moja siostra rodzi w styczniu i juz zaoferowałam sie ze moge jej wszystko poprasowac na przyjecie maluszka:-Dto taki mój mały bzik,a pozatym lubie miec porzadek :tak:

Poleć forum