reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawa do opieki w ciąży na NFZ

reklama
Ale chodzi o to, że tylko w Warszawie mamy lekarzy? Czy o to, że mamy inne prawo? Czy nasz NFZ kieruje się innymi zasadami?

To już musisz zapytać @DropKick
Ale wnioskuję, że wszystko na raz. Tylko na mazurach Ci lekarze tacy źli i prawo inne niż w całej Polsce :)

Swoją drogą to niesamowite, że znowu autorka zamiast uzyskać pomoc będzie czytała o tym jaki kto ktoś (i zawsze to ta sama osoba) jest biedny 🤷‍♀️ 🤡
 
Po prostu znam prawo. Nie ma tu żadnych przypadków czy "warszawy" jak to ujęłaś
Nie, po prostu chciałaś mi dosrac.

Już wyjaśniam : Lekarka u której ostatnio bylismy mówiła że u nich były kontrole (kujawsko pomorskie), że teraz będą w Warmiński mazurskim, i że idzie to województwami, a ponoć jesteś z Warszawy, więc mówię że może tam to nie doszło, skąd mam wiedzieć 🤷‍♀️ nie mamy żadnego lekarza w Mazowieckim. a ty się oburzasz o Warszawę i zaraz mnie atakujesz, no ludzie, dajcie spokój. I jeszcze gdzie mówię o chorobie dziecka. Z tym piachem w oczy to powiedz rodzicom śmiertelnie chorych dzieci. Tylko prosto w oczy, bo w internecie to zawsze jesteś hop do przodu.
 
@olka11135 Daj już spokój. Przeczytałam cały wątek od samego początku i faktycznie ktoś mówi z własnych doświadczeń jak było, chce też przedstawić negatywne i bardzo możliwe strony lekarzy w Polsce i jakie są realia w naszym kraju, a Ty naprawdę byłaś dość uszczypliwa i niezbyt miła. Czasami lepiej się ugryźć w język i przemyśleć coś parę razy zanim cokolwiek się skomentuje.
Jednakże życzę wszystkim miłej soboty i weekendu i mniej jadu ❤️
 
@olka11135 Daj już spokój. Przeczytałam cały wątek od samego początku i faktycznie ktoś mówi z własnych doświadczeń jak było, chce też przedstawić negatywne i bardzo możliwe strony lekarzy w Polsce i jakie są realia w naszym kraju, a Ty naprawdę byłaś dość uszczypliwa i niezbyt miła. Czasami lepiej się ugryźć w język i przemyśleć coś parę razy zanim cokolwiek się skomentuje.
Jednakże życzę wszystkim miłej soboty i weekendu i mniej jadu ❤️

To że ktoś nie zna znajomości prawa nie upoważnia go do oszukiwania innej dziewczyny.
Wszyscy tu wiedzą, że służę pomocą i duchową i prawną jeżeli jest taka potrzeba. Wielokrotnie również proponowałam do dziewczynie wprowadzającej zamęt, ale odzewu zawsze brak
 
reklama
To że ktoś nie zna znajomości prawa nie upoważnia go do oszukiwania innej dziewczyny.
Wszyscy tu wiedzą, że służę pomocą i duchową i prawną jeżeli jest taka potrzeba. Wielokrotnie również proponowałam do dziewczynie wprowadzającej zamęt, ale odzewu zawsze brak
Ale przecież dziewczyna nikogo nie oszukuje. Ona po prostu opowiedziała swoją historię i własne doświadczenia. Sama doskonale zdaje sobie sprawę w jakim państwie żyjemy i wiem, że nasze prawa czasami nie idą w parze z rzeczywistością.
Nie mówię, że taka pomocą nie służysz, bo Cie nie znam, więc wierzę, że zawsze każdy tutaj stara się pomóc.
 
Do góry