reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawa kobiety ciężarnej

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czarownica pisze:
a jesli ja jestem zatrudniona na 3/4 etatu to jakie dlugi urlop macierzynskie mi sie nalezy??????????

taki sam jak dla mam na calym etacie (tez jestem zatrudniona na 3/4)
identycznie jest zreszta z urlopem wypoczynkowym - w pelnym wymiarze :)
 
Jaszczurko wegług prawa jezeli będziesz pelnoletnia po urodzeniu dzidzi to zakładasz nowa komórkę społeczną TY a nie mama czyli dochody twoje sie licza a poniewaz sie uczysz i ich nie masz czyli bedzie ci przysugiwało wszystko i "becikowe" i rodzinne i co tam jeszcze jest.
 
AHA no i jeszce waznym jest czy dziecko bedzie uznane przez swojego tate czy nie, czy on bedzie mial zasadzone alimenty czy tez nie. Jezeli nie uzna dziecka i bedziesz miala wpis ojciec NIEZNANY to bedziesz od razu traktowana jako sam. matka i dostaniesz zasiłek z tego tytulu, jezeli natomiast on uzna dziecko i bedzie na nie płacił alimenty to oki jezeli natomiast ich nie bedzie płacil to najpierw musisz oddac sprawed o sadu o zasadzenie alimentów i zgłoszenie tego do komornika i wtedy juz bedziesz traktowana jako samotna matka i dostaniesz zasiłek w wysokosci 220 zł
 
kara1980 pisze:
AHA no i jeszce waznym jest czy dziecko bedzie uznane przez swojego tate czy nie, czy on bedzie mial zasadzone alimenty czy tez nie. Jezeli nie uzna dziecka i bedziesz miala wpis ojciec NIEZNANY to bedziesz od razu traktowana jako sam. matka i dostaniesz zasiłek z tego tytulu, jezeli natomiast on uzna dziecko i bedzie na nie płacił alimenty to oki jezeli natomiast ich nie bedzie płacil to najpierw musisz oddac sprawed o sadu o zasadzenie alimentów i zgłoszenie tego do komornika i wtedy juz bedziesz traktowana jako samotna matka i dostaniesz zasiłek w  wysokosci 220 zł
jeszcze raz Ci dzekuje za zetelna odpoiiedz
co do alimetów to nie bede go sadzidz bo mi mama nie kaze bo on pracuje za granica i jak ja ga podam to jego rodzice będom płacic a ja tego nie chce. Wiesz no ja mam dochody dostaje ręte po moim tacie 280zł z tego płace za szkołe 150zł miesecznie.Słyszałam ze jest jeszcze dofinansowanie do szkoły jak kogosz za bardzo nie stac nie wiesz czy to jest prawda i gdze sie moge o to starac ????? w moim przypadku tak jest.Dostane rete zapłace szkołe i co mi zostanie ??? nawet nie che o tym myslec. pozdrawiam
 
jaszczurko - jeśli mogę się wtrącić, to nie myśl, co Ty chcesz albo Twoja mama, a myśl o dziecku. Ne jesteś w stanie przewidzieć, co Was czeka w przyszłości.

A tak OT, jeśli odpowiadasz na ostatnigo posta nie musisz go całego cytować.
 
reklama
Joaśka pisze:
jaszczurko - jeśli mogę się wtrącić, to nie myśl, co Ty chcesz albo Twoja mama, a myśl o dziecku. Ne jesteś w stanie przewidzieć, co Was czeka w przyszłości.

A tak OT, jeśli odpowiadasz na ostatnigo posta nie musisz go całego cytować.
wiem ze nie musze go całego cytowac ale nie wiem jak to sie robi zeby go nie cytowac całego :( :mad: wiesz chodzi o to ze (ojciec)
mojej kruszynki powiedzał ze bedze mi dawał pieniądze w sumie tpo przesyłał jesli nie to wiadomo ze tego mu nie odpuszcze ???
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry