reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo ciazy po pigułkach anty

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Moje drogie mam pytanie bo oszaleje, czy któraś z was spotkała sie z taka sytuacja jak u mnie, lub tez slyszala od znajomej na ile to moze byc efekt odstawienia antykoncepcji a na ile ciazy. 9 kwietnia skonczylam brac pierwsze opakowanie tabletek (lesiplus) i na tym stanęłam nie kontynuując, dostalam krwawienia z odstawienia, ale nie dostalam jeszcze normalnej miesiączki, do czego dążę od 28 kwietnia zaobserwowałam wiekszy apetyt i wieksze zmęczenie u siebie, pozniej lekko pobolewal mnie podbrzusze po prawej stronie, az doszlo do tego ze przez dwa dni mialam bardzo mocne bóle podbrzusza( myslalam najzwyczajniej w swiecie ze zbliża sie miesiączka)pozniej to ustało do dzisiaj czasem mnie złapie kłucie ale delikatne nie jest to jakos mocno odczuwalne, a przed tabletkami mialam bardzo mocne bóle podbrzusza przed okresem o bardzo bolesne i obfite okresy,piersi nie bola mnie tak jak wczesniej tylko jakos tak dziwnie same sutki, jak ich dotykam to czuje takie mrowienie i tez czasem bola mniej czasem bardziej, zmęczenie dokucza mi strasznie, wstaje o 8 pozniej ide spac okolo 12-13 spie do godziny 16-17 wstaje i dalej czuje zmęczenie,dochodzą do tego nudności z rana i czasem w ciagu dnia,wrażliwość na zapachy No i częściej chodze do toalety zwlaszcza wieczorami. Temperatura od ponad tygodnia utrzymuje sie na poziomie 37 stopni i nigdy nie schodzi niżej zazwyczaj to jest miedzy 37 stopni a 37,6 ciagle czuje zimno zwlaszcza wieczorami trzęsę sie jak nie wiem co, 10 maja robilam z rana test nie jestem pewna czy jest to blad kreska czy moze fabryczna, nie mam jakichs wahań nastroju co jest dziwne bo przed okresem zawsze szalałam a teraz czuje jakis spokoj mimo iż nie jest trudno wyprowadzić mnie z rownowagi, dzisiaj z rana robilam kolejny test ale wyszedl negatywny mimo to doczytałam sie ze trzeba miec duzy poziom hormonu we krwi zeby cokolwiek pokazał Dlatego w piatek mam zamiar powtórzyć jeszcze raz test z clearblue do wczesnej ciazy.Nie bylo to planowane i dlatego teraz chodze poddenerwowana bo niby czuje sie naprawde inaczej i czuje sie jak w pierwszej ciazy (gdzie zreszta poronilam) ale z drugiej wydaje mi sie to logicznie niemożliwe, jest jakas możliwość ze to nie to, mogłabym sie czyms sugerować zeby sie uspokoic ? Napomknę ze mam jeszcze problemy z prolaktyna aczkolwiek jestem dosc młoda bo 20 lat, wiec nie wiem jak mam sie zachowac i co o tym wszystkim myslec a oszaleje do piatku
A jeszcze dodam ze cykle przed braniem tabletek mialam bardzo regularne
Dołączam zdjecie testu
Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • B4E65442-9E38-4CBD-9251-06F06F44464D.jpeg
    B4E65442-9E38-4CBD-9251-06F06F44464D.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 269
reklama
Polecam wykonanie badania brwi beta HCG :) Od siebie dodam, że ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty, czyli jak ty, nie zdążyłam dostać " normalnego" okresu. Tylko że ja nie miałam żadnych objawów ciąży jeszcze na tym etapie. Pozdrawiam :)
 
Zrób betę z krwi, bo może być tak, że im bardziej fiksujesz na temat ciąży, tym więcej objawów sobie "wmawiasz" i doszukujesz na siłę :)
W tym momencie akurat nie iest to cos wyczekiwanego przeze mnie,inaczej od razu poszłabym na betę, a ze przez wirusa utrudnione sa wizyty u lekarza i sie troszke dluzej czeka termin mam na 26 maja i nic nie moge z tym zrobic wystarczy mi tylko czekac i sie domyślać
 
Polecam wykonanie badania brwi beta HCG :) Od siebie dodam, że ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty, czyli jak ty, nie zdążyłam dostać " normalnego" okresu. Tylko że ja nie miałam żadnych objawów ciąży jeszcze na tym etapie. Pozdrawiam :)
Najgorsze jest to, ze przy ostatniej ciazy tez mialam objawy na bardzo wczesnym etapie, gdzie kazdy mowil ze nie da sie czuć zle :/
 
reklama
reklama
Ja na obydwóch testach widzę blade kreski więc jak dla mnie jednak ciąża. Możesz kupić jeszcze jeden test i za 2dni powtórzyć albo po prostu czekać na wizytę u lekarza.
 
Do góry