reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prawdopodobieństwo zajścia w ciążę czy nie?

Dołączył(a)
9 Listopad 2018
Postów
2
cześć. nie wiem co myśleć....
5 dni temu, podczas stosunku z narzeczonym zsuneła mu się prezerwatywa. nie jesteśmy w stanie stwierdzić, w którym momencie to się stało i jak długo kochaliśmy się bez gumki, no i też skończył w środku.. dopiero po wszystkim zorientowaliśmy się, że nie ma jej tam gdzie być powinna.. szukaliśmy tej nieszczęsnej prezerwatywy na łóżku, ale nie było jej i znalazła się dopiero wtedy jak poszłam się załatwić (wyleciała sama obok kibla). wzięłam ją w celu sprawdzenia jej zawartości, no i nie było w niej nic. mało tego stało się to w dzień owulacji (według mojego kalendarzyka była bardzo duża szansa na zajście w ciążę). dodam, że za 11 dni powinnam dostać miesiączke i choć cierpliwie czekam to myśl, że mogło dojść do zapłodnienia nie daje mi spokoju. oczywiście nie byłoby to nic złego w obecnej chwili mojego życia, ale zawsze jest to "ALE". czy któraś była w podobnej sytuacji? jak to się skończyło? co wyszło?


ps. wiem, że mogłabym zrobić bete, ale na razie zdecydowałam się poczekać na oczekiwaną @.
z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
 
reklama
Nie jesteśmy tutaj w stanie napisać niczego co już wiesz. Musisz czekać na miesiączkę i wtedy się przekonać. Każdy przypadek jest inny i inaczej może się skończyć.
 
Może Ci napisać 10 dziewczyn, że miało taką samą sytuację i 5 z nich będzie w ciąży, a 5 nie, co Ci dadzą takie odpowiedzi? Musisz czekać na termin miesiączki CIERPLIWIE i nie doszukuj się na siłę objawów ciążowych, bo zwariujesz.

oczywiście, przypadki mogą być różne, aczkolwiek kto pyta nie błądzi. chciałabym się dowiedzieć o przypadkach kobiet, które były w podobnej sytuacji.
a na doszukiwanie się objawów ciąży jest stanowczo za wcześnie więc..... ale dzięki za odpowiedź. będę czekać cierpliwie :)
 
Ostatnia edycja:
Czekaj bo nic Ci nie powiemy. Betę możesz zrobić mniej więcej 8-10 dni po stosunku. Ja robiłam 8 w 24 dc i już pokazała ciążę
 
reklama
Jedna kobieta zajdzie w ciążę przy pierwszym niezabezpieczonym stosunku, inna stara się rok, albo i dłużej nie zabezpieczając się wcale. Więc nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy u was skończy się ciążą czy nie.
 
Do góry