reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przed okresem

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2023
Postów
5
Witam, mam pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciążę. Dzień przed okresem uprawiałam z mężem seks. On nie zdążył wyjść i doszedł we mnie. Następnego dnia planowo dostałam okres. Chciałabym zapytać, jaka jest mozliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji ?
 
reklama
Witam, mam pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciążę. Dzień przed okresem uprawiałam z mężem seks. On nie zdążył wyjść i doszedł we mnie. Następnego dnia planowo dostałam okres. Chciałabym zapytać, jaka jest mozliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji ?
A pytasz, bo się martwisz, że zajdziesz 🙈🙊🙉? Odpowiedź to okres.
 
Witam, mam pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciążę. Dzień przed okresem uprawiałam z mężem seks. On nie zdążył wyjść i doszedł we mnie. Następnego dnia planowo dostałam okres. Chciałabym zapytać, jaka jest mozliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji ?
Widzę, że się martwisz, w mojej opini raczej ciąża jest wątpliwa😉
 
Dzień przed okresem z pewnością miałaś dni niepłodne, okres bezwzględnej niepłodności zaczyna się około 8 dni przed spodziewaną miesiączką. W ciąży nie jesteś to byłoby niemożliwe. Ktoś tu nie uważał na lekcjach 😂😂
 
Dzień przed okresem z pewnością miałaś dni niepłodne, okres bezwzględnej niepłodności zaczyna się około 8 dni przed spodziewaną miesiączką. W ciąży nie jesteś to byłoby niemożliwe. Ktoś tu nie uważał na lekcjach 😂😂
Tu bym uważała z tym 8 dni przed okresem, bo lekkie przesunięcie owulacji i już można liczyć inaczej i ciąża możliwa.
 
Owulacja następuje około 14 dni przed początkiem krwawienia, trwa 48 godzin, później następują dni niepłodne, przesunięcie owulacji nie ma tu raczej znaczenia 🙂 ponieważ tak czy siak przed miesiączką ma 8 dni niepłodnych.
 
reklama
Owulacja następuje około 14 dni przed początkiem krwawienia, trwa 48 godzin, później następują dni niepłodne, przesunięcie owulacji nie ma tu raczej znaczenia 🙂 ponieważ tak czy siak przed miesiączką ma 8 dni niepłodnych.
Problem jest taki, ze mówisz tutaj o naszych planowanych/szacunkowych okresach. Jak nie monitorujesz owulacji, No to nie wiesz czy się przypadkiem nie przesunęła i czy cykl nie będzie wtedy dłuższy i faktycznie ta miesiączka nie przyjdzie później niż szacunkowa (ale generalnie ta szacunkowa data dopóki nie wiesz o przesunięciu się owulacji jest twoja „planowana miesiączka”) :p
Wiec da się zajść w ciąże tydzien przed planowanym okresem, pozdrawiam sama jako ten przypadek :p.
(Oczywiście, nie mówię tutaj o autorce)
 
Ostatnia edycja:
Do góry