reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Rozwiązania
0
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze

Rozwiązania
0
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze
Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.
Ja zrobilam bete 5 dni przed miesiaczka:) poczekaj jeszcze chwilke i zrob dla.swojego spokoju:)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
A wiesz o tym, że stosunek przerywany to NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI?
Jeśli w dniu stosunku miałaś początek dni płodnych, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zaszłaś w ciążę.
9 dni do @ to za wcześnie na test, poczekaj do dnia miesiączki.

Rozwiązania
0
A wiesz o tym, że stosunek przerywany to NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI?
Jeśli w dniu stosunku miałaś początek dni płodnych, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zaszłaś w ciążę.
9 dni do @ to za wcześnie na test, poczekaj do dnia miesiączki.
Wiem, że popełniłam błąd. Zawsze się zabezpieczam ale na zakończenie wakacji po imprezie i alkoholu... Eh po prostu aż żal, stara a głupia. Co do tego palenia i uczucia gorąca w pochwie odczuwam też takie w pupie. Seks był tylko jeden rodzaj

Rozwiązania
0
Bardziej wygląda że masz infekcje
No też mi się tak wydaje. Gdy dotykam brzuch to czuję ból, boli mnie też krzyż. Myślę, że przy współżyciu też by bolało ale nie mam jak spr bo facet w pracy za granicą. Wujek Google mówi że to może być zapalenie przydatkow.

reklama

murasaki

Rozwiązania
3
No też mi się tak wydaje. Gdy dotykam brzuch to czuję ból, boli mnie też krzyż. Myślę, że przy współżyciu też by bolało ale nie mam jak spr bo facet w pracy za granicą. Wujek Google mówi że to może być zapalenie przydatkow.
Umòw się poprostu do lekarza, jeżeli infekcja to trzeba to leczyć

Fado123

Rozwiązania
3
Najprawdopodobniej jesteś chora , na objawy ciąży za wcześnie , myślę że na bete też , poczekaj do dnia @ o tyle

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ytrewq95 prawdopodobieństwo zajścia w ciążę czy nie? Ciąża, poród, połóg 7
V Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Ciąża, poród, połóg 7
V Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Potrzebuję porady 16
Somememories Prawdopodobieństwo ciazy po pigułkach anty Potrzebuję porady 10
D Czy mogę w taki sposób być w ciąży? Potrzebuję porady 8
M kraniostenoza - prawdopodobieństwo przy drugim dziecku Wielodzietni 0
D Prawdopodobieństwo ciąży Potrzebuję porady 7
D Jak duże prawdopodobieństwo ciąży? Ciąża, poród, połóg 12
T Prawdopodobieństwo ciąży ? Przyszłe mamy 3
L Prawdopodobieństwo ciąży? :) Potrzebuję porady 28
R Prawdopodobieństwo. Potrzebuję porady 1
A Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Rozmowy o seksie 6
Pani M Próba zajścia w ciąże bez skutku Potrzebuję porady 24
GarretT Jak wysoka jest szansa zajścia w ciążę? Rozmowy o seksie 9
O Możliwość zajścia w ciążę Potrzebuję porady 27
L Próby zajścia w ciążę. Pomocy. Potrzebuję porady 5
P Próba zajścia w ciąże a smog Przyszłe mamy 7
I Rok temu tranfruzji krwi a teraz chce planować ponowie zajścia ciaza Potrzebuję porady 0
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 26
A Jaki ginekolog najlepszy we Wrocławiu? Starania o zajscie w ciążę! Staramy się 5
M Zaszlam w ciążę na zwolnieniu lekarskim Potrzebuję porady 56
M Luteina podczas starania się o ciążę Potrzebuję porady 4
M Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę? Potrzebuję porady 41
M Czy to może oznaczać ciążę? Potrzebuję porady 37
Wielka Mi :) Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu Ciąża po poronieniu 1206
O Pusty pęcherzyk ciążowy a kolejne ciążę Potrzebuję porady 8
L W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę? Staramy się 9
C Czy z tymi chorobami mogę spokojnie zajść w ciążę? Potrzebuję porady 2
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
P Planuje ciążę Staramy się 7
LadySnow Reakcja na ciążę Potrzebuję porady 10
J Czy mogłam zajść w ciążę? Potrzebuję porady 11
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Dmalw Starania o kolejną ciążę Potrzebuję porady 3
K Czy wynik endometrium jest odpowiedni by zajść w ciążę? Staramy się 14
A Czy mogłam zajść w ciążę? Potrzebuję porady 7
B Czy taki test może oznaczać ciążę? Staramy się 50
I Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę? Potrzebuję porady 105
Edym181 Porada. Czy jest szansa na ciążę Potrzebuję porady 6
Lilijanka85 Borelioza stwierdzona przed zajściem w ciążę BB położna radzi mamom 7
T Szansa na ciążę? Ciąża, poród, połóg 4
ElaMaja Lekarka skreśliła moją ciążę a dwóch lekarzy nie jest pewnych... Potrzebuję porady 401
Dmalw Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu? Potrzebuję porady 86
M Szansa na ciążę Ciąża, poród, połóg 4
N Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 3
evellin 00 Naturalne wspomaganie- zajście w ciążę Potrzebuję porady 10
K Starania o ciążę Staramy się 20
B Moje ciało chce zajść w ciążę. Potrzebuję porady 6
E Zaszłam w ciążę i żałuję. Relacje rodzinne 7