reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Rozwiązania
0
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze

Rozwiązania
0
Ja mialam takie objawy na początku ciazy..jednak objawy przeziebienia mialam w ciagu calego dnia....uwazam ze za wczesnie by podejrzewac ciaze
Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czy beta w tej chwili mi wyjdzie czy próbować zrobić test ciążowy i jaki? Okres powinnam dostać za 9 dni. W dzień stosunku mialam pierwszy dzień mokrych dni czyli w sumie początek dni plodnych. Aż mi się wierzyć nie chce ze bez finiszu w środku mogłoby dojsc do zapłodnienia. Może faktycznie zlapalam infekcje, do których i tak mam podatnosc.
Ja zrobilam bete 5 dni przed miesiaczka:) poczekaj jeszcze chwilke i zrob dla.swojego spokoju:)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
A wiesz o tym, że stosunek przerywany to NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI?
Jeśli w dniu stosunku miałaś początek dni płodnych, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zaszłaś w ciążę.
9 dni do @ to za wcześnie na test, poczekaj do dnia miesiączki.

Rozwiązania
0
A wiesz o tym, że stosunek przerywany to NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI?
Jeśli w dniu stosunku miałaś początek dni płodnych, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zaszłaś w ciążę.
9 dni do @ to za wcześnie na test, poczekaj do dnia miesiączki.
Wiem, że popełniłam błąd. Zawsze się zabezpieczam ale na zakończenie wakacji po imprezie i alkoholu... Eh po prostu aż żal, stara a głupia. Co do tego palenia i uczucia gorąca w pochwie odczuwam też takie w pupie. Seks był tylko jeden rodzaj

Rozwiązania
0
Bardziej wygląda że masz infekcje
No też mi się tak wydaje. Gdy dotykam brzuch to czuję ból, boli mnie też krzyż. Myślę, że przy współżyciu też by bolało ale nie mam jak spr bo facet w pracy za granicą. Wujek Google mówi że to może być zapalenie przydatkow.

reklama

murasaki

Rozwiązania
3
No też mi się tak wydaje. Gdy dotykam brzuch to czuję ból, boli mnie też krzyż. Myślę, że przy współżyciu też by bolało ale nie mam jak spr bo facet w pracy za granicą. Wujek Google mówi że to może być zapalenie przydatkow.
Umòw się poprostu do lekarza, jeżeli infekcja to trzeba to leczyć

Fado123

Rozwiązania
2
Najprawdopodobniej jesteś chora , na objawy ciąży za wcześnie , myślę że na bete też , poczekaj do dnia @ o tyle

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry