reklama

Prawidłowe odżywianie w czasie ciąży

Temat na forum 'Październikowe mamy 2016' rozpoczęty przez ollkas0306, 8 Kwiecień 2016.

1. ollkas0306

ollkas0306 Początkująca w BB

Witam, zwracam sie z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety na temat odżywiania się kobiet ciężarnych. Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuje za poświęcony czas

Link do: Żywienie kobiet ciężarnych

2. Aria1010

Aria1010 Moderatorka Członek załogi

A ja zwracam się z uprzejma prośbą o nie zasmiecanie naszego forum:)

Rozumiem, że piszesz prace i chcesz uzyskać potrzebne ci informacje. Ale nie zakładaj tematów w naszych wątkach.

• Popieram! Popieram! x 3
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. ollkas0306

Dla mnie to nie sa śmieci tylko bardzo ważne informacje myśle że nie tylko dla mnie ale i dla kobiet które może nie zdają sobie sprawy jak powinny sie odżywiać. Jeżeli Pani uważa że to nie jest ważna sprawa i takie ankiety są zbędne to trudno ale prosiłabym o nieprzeszkadzanie mi w prowadzeniu ankiety . A po drugie to nie jest prywatne forum tylko ogólnodostępne i myśle że każdy może z niego korzystać.

• Nie lubię tego Nie lubię tego x 2
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 2
    • Lista
  5. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

Ale nie jest pani tu modelatorem forum żeby wstawiać nowe wątki. Pozatym to nie jest miejsce na załatwianie swojej prywaty.

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  6. ollkas0306

Poprostu nie rozumiem dlaczego to jest taki wielki problem. Jeżeli Paniom sie to nie podoba to poprostu można było zignorować moj wpis i tyle a nie robic jakies problemy. Ciężko jest zdobyć duzą liczne ankietowanych wiec pomyślalam że moge to wstawic tutaj i że nikomu to nie bedzie przeszkadzalo ale widać się mylilam...

7. Pat_ka

Pat_ka Fanka BB :)

Blaa blaa blaa! :angry:
    Jak już Pani nam chciała zaśmiecać nasze wątki to mogła Pani na głównym się reklamować ;]

8. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

@ollkas0306 proponuje ci kazdej z uzytkowniczek bb forum wyslac prywatna prosbe o wypelnienie ankiety. Albo wiesz... Wyslij po 3 razy.

9. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

A moze ja odpowiem za nas wszystkie krótko zwięźle i na temat. 90%kobiet na tym forum rzyga jak kot po wszystkim co zje wiec bez różnicy co zjemy i tak wszystko idzie w kibelek. I tyle w temacie

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Zabawne... Zabawne... x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

A ja nie rzygam a wlasnie mialam imprezowy wieczorek. Cola z chipsami.

12. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

Persea bo ty jestes w tych 10%nie rzygających

Poleć forum