reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawie staraczka czyli zaczynamy w marcu

Powodzenia dziewczynki:D

Ja zakupiłam testy owu,ale na razie jedna krecha od 3 dni,a wydaje mi sie że owu bedzie lada dzień. Zobaczymy :D i tak z męzem co 2 /3 dni się tulimy więc szansa na trafienie jest duża:)
 
reklama
Aniay trzymam kciuki && :) Kruszyca a Ty szybko się kuruj:):)

Mam nadzieje, że ten wątek będzie bardziej szczęśliwy, bo na innych dziewczyny niestety szczęście szybko zamieniały w płacz:(
 
To i ja się dołączam! Jestem chyba najbardziej niedoświadczona z was ;p Mam 21 lat. Nie ma dzieci, nie mam prób za sobą, zaczynamy od kwietnia i liczę na strzał w 10! Byłam już u gina teraz zbieram się na badania, biorę od kilku dni prenatal uno i zmieniam dietę na zdrowszą. Mam pytanie: Wierzycie w te "diety płodności", może stosowałyście i Wam pomogły?
 
Staraczka witaj. Moim zdaniem "dieta" i styl życia bardzo dużo daje. Ale chyba raczej zbilansowana, zdrowa, pełnowartościowy, niż jakas specjalna staraczkowa, ciążowa itp ;)
 
reklama
Jaka tu cisza....
Za kilkanaście dni i ja startuje. Te miesiące tak szybko zleciały...
Chcem i się boję...
Mała ma dopiero 1.5 roku. Jak dam sobie radę jak od razu się uda. Czy ciąża będzie lepsza niż poprzednia... Czy znów leżenie, szpital, zastrzyki i leki potrzymojace ciążę... Czy też wiele miesięcy bez skutecznych podejść. Kurczę pełno myśli w mojej głowie. Im bliżej maja tym więcej strachu...
 
reklama
Do góry