reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo,a kobietka w ciąży :)

Dlatego nie wiem dokładnie kto ma to wypisać. Mi mój lekarz, do którego chodzę prywatnie, ale pracuje w szpitalu w którym będę rodzić, powiedział że mi wypisze i że będzie to 100% płatne. Więc trzeba się popytać. A że zwolnienia te wystawiają niechętnie to inna sprawa.
 
reklama
01.07-30.09 czyli 3 miesiace bylam na stażu. ubezpieczenie mam opłacane przez urzad pracy bowiem jestem tam nadal zarejestrowana bez prawa do zasiłku. orientuje sie moze ktoraś czy po porodzie nadal bede miała opłacane ubezpieczenie? należy mi się jakaś zapomoga?
 
01.07-30.09 czyli 3 miesiace bylam na stażu. ubezpieczenie mam opłacane przez urzad pracy bowiem jestem tam nadal zarejestrowana bez prawa do zasiłku. orientuje sie moze ktoraś czy po porodzie nadal bede miała opłacane ubezpieczenie? należy mi się jakaś zapomoga?
Dopóki będziesz zarejestrowana w urzędzie to będziesz ubezpieczona.Zapomoga to tylko z opieki ale tam się dowiedz co dają i czy spełniasz warunki.
 
Po porodzie tylko zgłos w urzędzie pracy dzieciątko do ubezpieczenia. Zanotują też ,że jesteś na urlopie macierzyńskim bezpłatnym, zeby komus do głowy nie przyszło dać Ci skierowanie do pracy:)
 
Do góry