reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo jazdy w ciąży

cytrynka1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Maj 2009
Postów
22
Witam.Czy któraś z was zdawała egazamin na prawo jazdy w ciązy:-)?Czy można jakoś przyspieszyć egzamin ze względu na ciążę?I oczywiście czy egzaminator patrzy się troszkę łaskawszym okiem czy wręcz odwrotnie?
 
reklama
Nie słyszałam żeby można było przyśpieszyć egzamin z powodu ciąży.
Mam koleżankę, która oblała pod koniec ciąży. Wszystko zależy od egzaminatora. Ja chyba darowałabym sobie taki egzamin, bo to cholernie duży stres. No chyba,że ty nie stresujesz się tak bardzo jak ja się denerwowałam.
 
Raczej sie nie stresuję..... podchodzę do tego tak,że jak zdam to super a jak nie to kolejna próba.Czytałam w necie,że ludzie piszą podania o przyspieszenie egzaminu(nawet tydzień wcześniej to juz coś) z powodu np.wyjazdu za granicę i większość podań jest rozpatrywana pozytywnie.Ja już mam wyznaczony termin egzaminu,więc może też spróbuję...
 
Spróbować zawsze warto ......... Powodzenia na egzamie! :tak: Ja strasznie przeżywałam, nie byłam w ciąży ale miałam ostre niewydolne zapalenie oskrzeli ..... poszłam na egzamin z 39* C gorączki .....egzaminator przezył, ja również :))
 
A za którym razem zdałaś?Ja mam tylko nadzieję,że maleństwo posiedzi w brzuszku do wyznaczonego terminu,albo przynajmniej do egzaminu bo zbiega mi się on z datą porodu....
 
Ja tez zdawalam egzamin bedac w ciazy, i zdalam za 5 razem:-) musze powiedziec ze egzaminator byl bardzo uprzejmy, pytal sie czy mi nie za zimno, ale byla w mojej grupie dziewczyna ktora byla pod koniec ciazy i oblala, tak wiec to zalezy od egzaminatora no i oczywiscie od umiejetnosci zdajacego:-)
 
A za którym razem zdałaś?Ja mam tylko nadzieję,że maleństwo posiedzi w brzuszku do wyznaczonego terminu,albo przynajmniej do egzaminu bo zbiega mi się on z datą porodu....

Ja zdałam za 1 razem ale to juz dawno temu zdawałam i byłam mocno ,że tak powiem ''napalona'' na własne 4 kółka ........ jeździłam z bratem, sąsiadami i chyba to mi pomogło :) bo nawet koło zmienić umiem sama ......
 
Witam.Czy któraś z was zdawała egazamin na prawo jazdy w ciązy:-)?Czy można jakoś przyspieszyć egzamin ze względu na ciążę?I oczywiście czy egzaminator patrzy się troszkę łaskawszym okiem czy wręcz odwrotnie?
To zależy od egzaminatora - jak jest w porządku to zdasz, jak nie to poprawka.
Jednak ja bym nie liczyła, że ze względu na ciążę przymknie oko. Przecież to Twój wybór - jak się czujesz dobrze to zdajesz, a jak zle to podchodzisz po porodzie.
Warto spróbować napisać takie podanie- wiem, że jak jest miejsce to idą na rękę z przyspieszeniem egzaminu...:tak:Trzymam kciuk!!!!!
 
Możesz złożyć podanie. jeśli napiszesz w nim,że jesteś w ciąży,to powinni Ci przesunąć termin egzaminu ;-) wiem,bo sama teraz zaczęłam kurs i odrazu wypytałam o wszystkie ewentualności związane z egzaminem w ciąży ;-) i niby nie ma zasady,ze jak jestes w ciazy,to masz taryfe ulgową..ale np. u mnie ciężarnym daje sie łatwiejszą i krótszą trasę (nikt o tym głośno nie mówi,ale tak po prostu jest). Powodzenia ;-)
 
reklama
Witam.Czy któraś z was zdawała egazamin na prawo jazdy w ciązy:-)?Czy można jakoś przyspieszyć egzamin ze względu na ciążę?I oczywiście czy egzaminator patrzy się troszkę łaskawszym okiem czy wręcz odwrotnie?

Na egzaminie Państwowym na prawko nie masz co liczyć na ulgę, lub też, że egzaminator przymknie oko. To egzamin na prawko a nie na bycie mamą :)

Pozdrawiam,
 
Do góry