reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo kobiet w 2009/10 roku

nei wiem gdzie pisac a chodzi mi o paszport/dowód dla Pawla wiec pisze tu ....


a wiec...


chce jechac z nimm na 2 tyg do Anglii ... i potrzebny mi Dowód/Paszport ... i teraz moje pytanie... co ?? co lepiej ? wiem ze dowód za darmo ale czy dla takiego malucha wyrobia? a paszport trzeba zmieniac co roku u takich ?? jak to jest bo wiem ze kilka mam to robiło wiec prosze o wszytskie informacjie jakie papiery i czy oboje rodzice musza byc <chyba tak> itp ...
:)

Kasia z tego co pamiętam to dowód za darmochę a paszport płatny chyba 30 zł i co roku trzeba nowy
jeśli nie wyjeżdżasz poza teren unii europejskiej to ja proponuje dowód
 
reklama
Kasia z tego co pamiętam to dowód za darmochę a paszport płatny chyba 30 zł i co roku trzeba nowy
jeśli nie wyjeżdżasz poza teren unii europejskiej to ja proponuje dowód
no wlasnie tylko Anglia

a no i jeszcze jade z moim bratem <14 lat> czy orientujecie sie czy bedzie jakis problem z tym ze on pod moja opieka ?
 
Ja też leciałam z 15 letnim bratem w wakacje. Po pierwsze zadzwoniłam na lotnisko do Katowic czy coś jest potrzebna ( młody wiadomo ma inne nazwisko ) i pani powiedziała że takie oświadczenie od mojej mamy ( wyrażam zgodę na lot mojego syna.... w dn.... lotem nr... linii .... z moją córką ..... podpis mojej mamy czytelny i nr kontaktowy do niej i nie zapomnieć o kierunkowym +48..) i faktycznie w Katowicach kazali pokazać. Natomiast wylatywaliśmy z Brukseli i nikt nie umiał powiedzieć co i jak więc zadzwoniłam do ambasady belgijskiej w Warszawie i tam też kazali mieć takie oświadczenie w j. angielskim. Co prawda w Brukseli nie sprawdzali ale jak trzeba to lepiej mieć z sobą. Dowiedz się w ambasadzie:-):-):-). Mam nadzieję że trochę pomogłam
 
ja też leciałam z 15 letnim bratem w wakacje. Po pierwsze zadzwoniłam na lotnisko do katowic czy coś jest potrzebna ( młody wiadomo ma inne nazwisko ) i pani powiedziała że takie oświadczenie od mojej mamy ( wyrażam zgodę na lot mojego syna.... W dn.... Lotem nr... Linii .... Z moją córką ..... Podpis mojej mamy czytelny i nr kontaktowy do niej i nie zapomnieć o kierunkowym +48..) i faktycznie w katowicach kazali pokazać. Natomiast wylatywaliśmy z brukseli i nikt nie umiał powiedzieć co i jak więc zadzwoniłam do ambasady belgijskiej w warszawie i tam też kazali mieć takie oświadczenie w j. Angielskim. Co prawda w brukseli nie sprawdzali ale jak trzeba to lepiej mieć z sobą. Dowiedz się w ambasadzie:-):-):-). Mam nadzieję że trochę pomogłam

dzieki wielkie :)
 
Kasiula faktyczni lepiej dowód miec , my wyrabialismy paszport. Potrzebny był akt urodzenia małego , wypełnione druki, wplata oczywiscie i obecnosc obojga rodzicow.
nie wiem jak to jest z dowodem , na ile jest wazny
 
Do góry