reklama

Prawo przyciągania

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mamaA, 1 Czerwiec 2010.

1. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Przeczytałam "Sekret" i zaczęłam się zastanawiać czy naprawdę działa to całe "prawo przyciągania". Jak myślicie? moim zdaniem nie jest to pozbawione sensu i tylko czasami bardzo trudno jest myśleć pozytywnie.Słyszałam,że 26 czerwca przyjeżdża Joe vitale ( ten ex- bezdomny) przeprowadzi szkolenie o przyciąganiu...pieniędzy. wybrałybyście się na coś takiego?

2. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

ja w ogóle nie wiem o co chodzi ;)

3. reklama
  4. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

to ja sobie pozwolę wytłumaczyć, sekret jest książką i filmem, który można powiedzieć uczy pozytywnego myślenia i tego, jak odnieść sukces w każdej dziedzinie życia, wystarczy tylko pozytywnie myśleć i czuć, że cel jest w zasięgu naszej ręki. Ja oglądałam film i zrobił on na mnie bardzo duże wrażenie nie tylko pozytywnie mnie nastroił, ale też zaczęłam zauważać, jak wiele zależy od tego jakie mamy podejście do życia i niektórych spraw.
    A co do Vitale, to mnie cieszy, że on przyjeżdża do Polski, bo fajnie byłoby się z nim spotkać. Dobrze, że można opłatę za udział w szkoleniu rozłożyć na raty. Myślę, że dzięki temu wiele osób się wybierze.

5. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Można rozłożyć na raty? nie wiedziałam- skąd masz taką informację? Jest jakaś strona czy "coś"? Cieszę się,że ktoś ma podobne odczucia po przeczytaniu tej książki:) Mogę śmiało stwierdzić,że po lekturze czuję w sobie moc:) Mam wrażenie,ze absolutnie wszystko jest w zasięgu mojej ręki:) Muszę tylko o tym cały czas pamiętać

6. miniaturka7

miniaturka7 Początkująca w BB

Ja jako urodzony sceptyk po przeczytaniu Sekretu miałam spore wątpliwości, czy aby nie jest to kolejny amerykański poradnik, który niewiele wnosi w życie. Później obejrzałam film i tutaj zaczęłam się już trochę wkręcać, jakoś obraz bardziej mnie przekonuje niż tekst. ;) Właśnie teraz skojarzyłam, że jedną z osób, które się tam wypowiadają jest ten Vitale i bardzo podobał mi się jego punkt widzenia. Czy ktoś się wybiera 26 na to szkolenie, jaka jest wysokość raty? Ja bym się przeszła:)

7. marioll

marioll Początkująca w BB

Czytałam Sekret, ostatnio wpadła mi w ręce ta książka i jestem pod wrażeniem. Szczególnie, że wcześniej nie interesowałam się tą tematyką. Muszę jednak powiedzieć, że coś dała mi do myślenia ta książka i zaczęłam ćwiczyć. Znalazłam informacje o tym, aby prowadzić dziennik, w którym zapisuje się swoje marzenia i cele, w ten sposób wracamy do nich i lepiej wychodzi nam ich wizualizacja. W ten sposób prawo przyciągania zaczyna działać.. Rzeczywiście zauważyłam pewne zmiany, niektóre wypisane rzeczy zaczęły się sprawdzać.. Nikogo nie namawiam, bo wydaje mi się, że każdy powinien znaleźć swoją drogę, ale zagłębiając się w temat można wiele odkryć, również o sobie.

Poleć forum