reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregna Plus czy Femibion 2?

reklama
Polecam te naturalne, dużo owoców i warzyw. Przez całą ciąże miałam b.dobre wyniki a jadłam strasznie dużo owoców, piłam soki naturalne, świeżo wyciskane do tego warzywa i syn ponad 4100 kg.
 
Tak jak pisza dziewczyny;)
Ja sie nie pytalam jakie sama wybrałam
Najlepiej duzo swoich naturalnych a lekarz poleca to co mu kaza.
Osobiście jak juz to polecam doppelcherz mama premium przegrzebalam duzo składów i wydają mi sie najrozsadniejsze maja tyle ile trzeba witamin plus kwasy dha 600 mg tyle co trzeba w ciąży.
A pregna plus droższa a kwasow ma tylko 100 mg i trzeba osobno kupić pragnę dha i wychodzi 80 zl jeśli zależy Ci na tych dha oczywiście.
Albo same kwasy bierz i odżywiają sie zdrowo.
Nie ma co tak pakować tez w dziecko sztucznych witamin.
Morfologie masz dobra? ??
Ja bralam od 2 trym jakis czas potem same kwasy kupilam bez witamin teraz pod koniec juz nie biorę
 
Polecam te naturalne, dużo owoców i warzyw. Przez całą ciąże miałam b.dobre wyniki a jadłam strasznie dużo owoców, piłam soki naturalne, świeżo wyciskane do tego warzywa i syn ponad 4100 kg.
Nie wszystkie kobiety w ciąży mają ochotę na warzywa czy owoce albo soki. Ja w ciąży tylko winogron,arbuzy i czereśnie jadłam reszta odruch wymiotny , zamiast soków do których miałam obrzydzenie piłam Coca cole litrami dziecko 4080/58. Brałam femibion.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
Do góry