reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregna

reklama
Ja brałam po poleceniu koleżanki która brała przed i całą ciążę, skład ma przyzwoity ale gin poleciła przerzucić się na actifolin.
 
Ja brałam z zalecenia endokrynologa przy planowaniu 3 ciazy (2 poprzednie poronilam) i aktualnie jestem w 22 tc. Dobry preparat. Ja polecam
 
Takze bralam z zalecenia endokrynologa - przed ciaza i przez pierwszy trymestr, potem pregna plus.
 
A ja podsyłam wpis farmaceuty na temat aktualnych zaleceń i porównanie witamin dla kobiet planujących ciążę


Jak i dla kobiet już w ciąży


Facet podaje aktualne rekomendacje i w przystępny sposób porównuje preparaty. Może się przyda 🙂
 
Też polecam takich info szukać w rzetelnych źródłach z analizami jak chociażby Pan Tabletka zamiast się sugerować wpisami losowych osób na losowym forum typu: ja brałam i wszystko ok/koleżanka mi poleciła.
 
Na stronach p. Tabletki jest sporo błędów, ale i tak nie widziałam innego porównania niż właśnie to.
 
reklama
A ja podsyłam wpis farmaceuty na temat aktualnych zaleceń i porównanie witamin dla kobiet planujących ciążę


Jak i dla kobiet już w ciąży


Facet podaje aktualne rekomendacje i w przystępny sposób porównuje preparaty. Może się przyda 🙂
Dziękuję bardzo !
 
Do góry