reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregnyl czy ciąża ?

xcarolinex

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
86
Zacznę od tego że mam policystyczne jajniki o ciążę staram się od około 3 lat.
Dzisiaj mam 31 dc ale nie patrzę na to bo okres zawsze wywołuje lekami.
Dokładnie 15 dni temu miałam zastrzyk 10000 pregnylu ale pęcherzyki nie pękły więc dwa dni później (czyli 13 dni temu) miałam kolejny zastrzyk 5000 pregnylu i pękły. Było ich dwa . Wczoraj zrobiłam test ciążowy i druga kreska była blada ale widoczna więc poszłam na betę która wynosiła 2.33
Zastanawia mnie ten wynik bo w zeszłym cyklu bralam ovitrelle i później jeszcze druga dawka pregnyl i w 29dc betę miałam 0.1 to dlaczego teraz 2.33 ? Pozostałości po zastrzyku ? Czy może jest jeszcze szansa ? Piersi mam bardzo nabrzmiale i wrazliwe co w poprzednim cyklu nie miało miejsca . Po zastrzyku 10000 nie powinno być pozostałości ale po tym 5000? Co myślicie ? Któraś z Was brała pregnyl lub ovitrelle ?
 
reklama
Jedyne co możesz zrobić to powtórzyć bete za 48h. Jeśli rośnie ciąża, a jeśli spada to pozostałości po zastrzyku.
Zastrzyk może utrzymywać się do 14 dni w organizmie.
 
Myslę, że to pozostałośc po zastrzyku. Skoro test wyszedł pozytywny (a one zazwyczaj wykrywają ciąże od 10 wzwyż) a beta negatywna to znaczy, że spada.
 
Sprawdź bete po 48 godz ,trzymam kciuki aby to ciąża, niedawno tez jakaś dziewczyna pisała ,miał a podobna bete Co Ty po zastrzyku, a potem urosła i to ciąża była
 
Sprawdź bete po 48 godz ,trzymam kciuki aby to ciąża, niedawno tez jakaś dziewczyna pisała ,miał a podobna bete Co Ty po zastrzyku, a potem urosła i to ciąża była
Dzisiaj zrobiłam betę ponownie i jestem w kropce .. znów 2.3
Nie wiem o co chodzi .. Czy tamto było pozostałością po zastrzyku a teraz rośnie ciąża czy po prostu taki mam wynik i już .. Dzisiaj miałam też robione usg i doktor coś widział w lewym jajniku ale kazał zrobić betę .. A beta nijaka ..
 
Dzisiaj zrobiłam betę ponownie i jestem w kropce .. znów 2.3
Nie wiem o co chodzi .. Czy tamto było pozostałością po zastrzyku a teraz rośnie ciąża czy po prostu taki mam wynik i już .. Dzisiaj miałam też robione usg i doktor coś widział w lewym jajniku ale kazał zrobić betę .. A beta nijaka ..
A jaki jest znaczek obok cyfr?
 
reklama
reklama
Do góry