reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Premia za staż pracy na l4 w ciąży?

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej. Jestem w 32 tc. W tym miesiącu mija 5 lat odkąd pracuje na moim zakładzie (a raczej pracowałam bo od czerwca jestem na l4) Co 5 lat, mój zakład daje premie osobą za staż pracy. Czy przysługuje mi ta premia jeżeli jestem tyle czasu na l4? Wydaje mi się że powinna bo ciągle jestem zatrudniona w tej firmie, umowa o pracę na czas nieokreślony. Jak uważacie? Miała któraś tak? 🤔
 
reklama
Hej. Jestem w 32 tc. W tym miesiącu mija 5 lat odkąd pracuje na moim zakładzie (a raczej pracowałam bo od czerwca jestem na l4) Co 5 lat, mój zakład daje premie osobą za staż pracy. Czy przysługuje mi ta premia jeżeli jestem tyle czasu na l4? Wydaje mi się że powinna bo ciągle jestem zatrudniona w tej firmie, umowa o pracę na czas nieokreślony. Jak uważacie? Miała któraś tak? 🤔
Google nie gryzie. Jeśli ciągle jesteś zatrudniona to staż pracy się normlanie nalicza i tym samym nagroda ci przysługuje.
 
To zależy od wewnętrznego regulaminu firmy, google nic Ci nie powiedzą. U mnie kiedyś staż pracy do nagród jubileuszowych liczył się ciągiem łącznie ze zwolnieniami. Później zmienili regulamin i już teraz dłuższe L4 czy np. urlop macierzyński się nie wlicza do stażu pracy. I tak ja np. jestem zatrudniona od 2008 a dopiero w tym roku odebrałam 10-łatkę 🤷🏻‍♀️
Musisz zapytać u siebie w kadrach jak oni liczą.
 
Hej. Jestem w 32 tc. W tym miesiącu mija 5 lat odkąd pracuje na moim zakładzie (a raczej pracowałam bo od czerwca jestem na l4) Co 5 lat, mój zakład daje premie osobą za staż pracy. Czy przysługuje mi ta premia jeżeli jestem tyle czasu na l4? Wydaje mi się że powinna bo ciągle jestem zatrudniona w tej firmie, umowa o pracę na czas nieokreślony. Jak uważacie? Miała któraś tak? 🤔
To Zalezy od zapisku w umowie badz regulaminie przyznawania takich premii czy premia nalezy sie tez bez względu na to czy jestes na zwolnieniu czy nie.
Najlepiej zapytac w kadrach :)
 
To zależy od wewnętrznego regulaminu firmy, google nic Ci nie powiedzą. U mnie kiedyś staż pracy do nagród jubileuszowych liczył się ciągiem łącznie ze zwolnieniami. Później zmienili regulamin i już teraz dłuższe L4 czy np. urlop macierzyński się nie wlicza do stażu pracy. I tak ja np. jestem zatrudniona od 2008 a dopiero w tym roku odebrałam 10-łatkę 🤷🏻‍♀️
Musisz zapytać u siebie w kadrach jak oni liczą.
Oczywiście ze wlicza prawnie. Jestes na l4 czy macierzyńskim staz pracy sie nalicza. Firmie moze chodzic o ciaglosc pracy ze np. przez jakiś okres sie nie pracowało bo bylo na macierzyńskim i wtedy dla nich ten staz sie nie nalicza. Chociaż jak dla mnie to normalne, że taka osoba nie dostanie premi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry