reklama

Preparat przeciwko komarom dla malucha

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez dmuchawiec, 4 Czerwiec 2010.

1. dmuchawiec

dmuchawiec lipcóweczka'09,

Hej kobietki!
    Moja córeczka ma 11 miesięcy. Wyjeżdżamy nad jezioro i potrzebuje jakiegoś bezpiecznego dla dziecka i skutecznego preparatu przeciw komarom. Nie wiem co kupić, Pomozecie?

2. Dodomisia

Dodomisia Zaciekawiona BB

Polecam AntyBzzyy firmy Ziaja.Koszt 10 zl tylko do dzieci i jest swietny

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

teraz w Rossmannie jest ByeByeMosquito za jedyne 3,99 zł ale nie wiem czy to skuteczne...

na bank skuteczny jest Antisol 1 ;-)

oba są nie tylko p/ko komarom ale tez kleszczom i meszkom ;-)

5. roninka

roninka Początkująca w BB

ja kupiłam w aptece orinoko, można stosować od 1-go miesiąca, składa się z samych naturalnych olejków:-D

6. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Ja też polecam orinoko, bezpieczny tani i skuteczny :) czego chciec wiecej

7. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

nawet z tymi preparatami dla niemowląt trzeba uważać, bo mogą powodować uczulenie. Teraz można kupić w aptekach takie bransoletki, które odstraszają komary. Nie kosztują dużo a są dosyć skuteczne- warto spróbować

8. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

a ja kupiłam Sio... tylko taki, który można stosować po 1 m-cu

9. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Moja Wiki jest alergikiem ale na szczescie po orinoko nic się jej nie dzieje :)

10. reklama
  11. asiek_23

asiek_23 Początkująca w BB

:szok:
    Byłam w aptece i kupiłam ten środek. Po przeczytaniu ulotki informacyjnej nie ma tam żadnej informacji od tym, że można go stosować u dzieci powyżej 1 miesiąca. Pokusiłam się i zadzwoniłam do producenta i tam dosrałam informację że ORINOKO można stosować u dzieci dopiero po 3 roku życia!!!
    Zanim cokolwiek kupicie swoim maluszkom 100 razy uważnie przeczytajcie ulotki.

12. Krakowianka_12

Krakowianka_12 Fanka BB :)

To orinoko to totalna beznadzieja!! NIC nie pomaga, komary siadają na popsikanej skórze po pół godziny :confused2: z resztą poczytajcie sobie opinie na bangla.pl
    My musimy kupić coś do kontaktu typu Rajd elektrick, tylko nie wiemy jak to urządzenie ma się do pomieszczenia, w którym śpi dziecko. Słyszałam o preparatach Chicco zarówno do smarowania jak i do kontaktu (od 3 msca). To urządzenie do kontaktu podobno badziewie, komary koło tego siedziały sobie spokojnie - to wyczytałam na innym forum. Preparaty do smarowania (w tym jeden w formie roll-on) nawet działają, więc pewnie przetestuje z ciekawości...

Poleć forum