reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Preparat przeciwko komarom dla malucha

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2009
Postów
4 032
Miasto
Grajewo
Hej kobietki!
Moja córeczka ma 11 miesięcy. Wyjeżdżamy nad jezioro i potrzebuje jakiegoś bezpiecznego dla dziecka i skutecznego preparatu przeciw komarom. Nie wiem co kupić, Pomozecie?
 
reklama
teraz w Rossmannie jest ByeByeMosquito za jedyne 3,99 zł ale nie wiem czy to skuteczne...

na bank skuteczny jest Antisol 1 ;-)

oba są nie tylko p/ko komarom ale tez kleszczom i meszkom ;-)
 
ja kupiłam w aptece orinoko, można stosować od 1-go miesiąca, składa się z samych naturalnych olejków:-D
 
nawet z tymi preparatami dla niemowląt trzeba uważać, bo mogą powodować uczulenie. Teraz można kupić w aptekach takie bransoletki, które odstraszają komary. Nie kosztują dużo a są dosyć skuteczne- warto spróbować
 
ja kupiłam w aptece orinoko, można stosować od 1-go miesiąca, składa się z samych naturalnych olejków:-D

:szok:
Byłam w aptece i kupiłam ten środek. Po przeczytaniu ulotki informacyjnej nie ma tam żadnej informacji od tym, że można go stosować u dzieci powyżej 1 miesiąca. Pokusiłam się i zadzwoniłam do producenta i tam dosrałam informację że ORINOKO można stosować u dzieci dopiero po 3 roku życia!!!
Zanim cokolwiek kupicie swoim maluszkom 100 razy uważnie przeczytajcie ulotki.
 
reklama
To orinoko to totalna beznadzieja!! NIC nie pomaga, komary siadają na popsikanej skórze po pół godziny :confused2: z resztą poczytajcie sobie opinie na bangla.pl
My musimy kupić coś do kontaktu typu Rajd elektrick, tylko nie wiemy jak to urządzenie ma się do pomieszczenia, w którym śpi dziecko. Słyszałam o preparatach Chicco zarówno do smarowania jak i do kontaktu (od 3 msca). To urządzenie do kontaktu podobno badziewie, komary koło tego siedziały sobie spokojnie - to wyczytałam na innym forum. Preparaty do smarowania (w tym jeden w formie roll-on) nawet działają, więc pewnie przetestuje z ciekawości...
 
Do góry