reklama

Preparaty wspomagające odchudzanie

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez gusia260, 6 Marzec 2016.

1. gusia260

gusia260 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co możecie polecić, nie patrzę na cenę tylko aby działały i faktycznie pomogły schudnąć. Czy którą z Was używała preparatu
    African Mango opis pod tym linkiem Link do: African Mango - Mango Afrykańskie - Oficjalna Strona
    Zastanawiam się czy się nie skusić?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 Październik 2016
  2. kasandrja

kasandrja Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Możesz też iść do dietetyka. Oni istnieją i nie gryzą

3. reklama
  4. Jahoda

Jahoda Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dietetycy nie gryzą, ale kosztują, a to niestety dla niektórych jest spory problem. Chyba, że znacie kogoś, kto odchudzał się u dietetyka na NFZ? Raczej w to wątpię, bo ten temat nawet ostatnio w TV głośny... Suplementy są tańsze, ale same sprawy nie załatwią, trzeba przede wszystkim jeść zdrowiej i więcej się ruszać, a jak dorzucać do tego tabletki, to w miarę możliwości z naturalnym składem. Ostatnio popularny jest zielony jęczmień, więc kupiłam sobie Młody Jęczmień Premium w tabletkach, biorę dopiero od 2 tygodni, ale już widzę efekty. Szybsza przemiana materii, więcej energii, lepsze spalanie.

5. KarKos84

KarKos84 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    samo się nic nie zrobi :) tak samo jak kilogramy nie przyszły same tak samo nie odejdą same
    nie wierzę w cudowne środku działające cuda :)

6. malinka23

malinka23 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Herbatki odchudzające cieszą się ogromną popularnością, głównie z powodu łatwości ich przygotowania, smaku, przystępnej ceny oraz wrażenia nieszkodliwości, jakie wywołują. Czy faktycznie mają wpływ na masę ciała? Pijecie jakieś?

7. KarKos84

KarKos84 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja herbatek nie piłam ale kiedyś kupiłam colon c ten proszek do rozrabiania z wodą do picia przed posiłkiem. ale nie mogłam tego przełknąć powiem tak cofało mi się.

Poleć forum