reklama

Preparaty wspomagające odchudzanie

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez gusia260, 6 Marzec 2016.

1. gusia260

gusia260 Fanka BB :)

Co możecie polecić, nie patrzę na cenę tylko aby działały i faktycznie pomogły schudnąć. Czy którą z Was używała preparatu
    African Mango opis pod tym linkiem Link do: African Mango - Mango Afrykańskie - Oficjalna Strona
    Zastanawiam się czy się nie skusić?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 Październik 2016
  2. kasandrja

kasandrja Zaciekawiona BB

Możesz też iść do dietetyka. Oni istnieją i nie gryzą

3. reklama
  4. Jahoda

Jahoda Zaciekawiona BB

Dietetycy nie gryzą, ale kosztują, a to niestety dla niektórych jest spory problem. Chyba, że znacie kogoś, kto odchudzał się u dietetyka na NFZ? Raczej w to wątpię, bo ten temat nawet ostatnio w TV głośny... Suplementy są tańsze, ale same sprawy nie załatwią, trzeba przede wszystkim jeść zdrowiej i więcej się ruszać, a jak dorzucać do tego tabletki, to w miarę możliwości z naturalnym składem. Ostatnio popularny jest zielony jęczmień, więc kupiłam sobie Młody Jęczmień Premium w tabletkach, biorę dopiero od 2 tygodni, ale już widzę efekty. Szybsza przemiana materii, więcej energii, lepsze spalanie.

5. KarKos84

KarKos84 Zaciekawiona BB

samo się nic nie zrobi :) tak samo jak kilogramy nie przyszły same tak samo nie odejdą same
    nie wierzę w cudowne środku działające cuda :)

6. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Ja w te całe preparaty wspomagające odchudzanie nie wierzę. Zamiast liczyć na cud, lepiej iść do dietetyka i wziąć się za siebie.

7. malinka23

malinka23 Początkująca w BB

Herbatki odchudzające cieszą się ogromną popularnością, głównie z powodu łatwości ich przygotowania, smaku, przystępnej ceny oraz wrażenia nieszkodliwości, jakie wywołują. Czy faktycznie mają wpływ na masę ciała? Pijecie jakieś?

8. KarKos84

KarKos84 Zaciekawiona BB

ja herbatek nie piłam ale kiedyś kupiłam colon c ten proszek do rozrabiania z wodą do picia przed posiłkiem. ale nie mogłam tego przełknąć powiem tak cofało mi się.

9. Bakari

Bakari Początkująca w BB

Według mnie takie środki nie za bardzo działają. Znam za to już dwie osoby, które były na diecie strefowej i można powiedzieć, że ona przynosi jakieś skutki. Nie natychmiast, ale jeśli jest się cierpliwym, przyjdą. I nie jest ryzykowna.

10. reklama
  11. Adart

Adart Początkująca w BB

Ok więc tak sam teraz zastanawiam się nad kupnem tego typu preparatów na tej stronie
    Link do: Spalacze Tłuszczu - Sklep Glutamina24 Mam do was pytanie. Czy ktoś z was może już zdążył zakupić tutaj jakiś produkt i korzystać z niego? Potrzebuje jakiś opinii, które mogłyby mi pomóc w ewentualnym wyborze produktu.

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2016

Poleć forum