reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent da córki na 18

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2017
Postów
3
Witam.

Szukam pomysłu na prezent dla córki. Urodziny kończy za miesiąc, a ja z mężem chciałabym jej coś podarować z tej okazji. Nie chodzi tu o jakieś szaleństwa, ale drobiazg w dobre cenie.

Gdzie mogę kupić takie rzeczy? Jakie sklepy internetowe polecacie w tym temacie?
 
reklama
Może coś z biżuterii (złoto lub srebro) jakiś łańcuszek z przewieszką, teraz modne są 'celebrytki' albo bransoletka, pierścionek. Niby drobiazg ale pamiątka na całe życie ;)
Możesz spojrzeć na stronie Apartu itp. :)
 
Elegancki zegarek? Co prawda teraz godzinę się sprawdza głównie na telefonie ;) ale ładny zegarek z efektowną bransoletką myślę że jest dobrym pomysłem.
 
A ja myślę, że nietuzinkowym prezentem byłoby zrobienie jej jakiegoś specjalnego albumu obejmującego zdjęcia z najważniejszych momentów. U fotografa pewnie coś poczarują, a na internecie też pełno książek-albumów można zrobić samemu
 
Wiesz, wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jaki budżet posiadasz na prezent dla córki. 18 urodziny to wyjątkowa okazja więc na pewno oryginalna i stylowa biżuteria wchodzi tutaj w grę :)
 
Jeśli interesuje się urodą, kupiłabym jej pierwszy voucher do spa i zabrała na spa day :) Jeśli mieszkasz w Warszawie, polecam na przykład LaGuel na Ursynowie, gdzie do takich voucherów dostaje się dodatkową kwotę do wykorzystania na zabiegi, nawet 250 złotych.
 
Teraz dzieciaki sa mega wybredne, ale chyba najlepszym pomysłem na prezent jest elektronika, jakiś telefon lub mały notebook.
 
Uważam, że akurat telefon to nie najlepszy pomysł. Przede wszystkim gwarancja telefonu to 2 lata, a nie jest tajemnicą, że producenci celowo postarzają sprzęt. Poza tym nie da się dogonić postępu technicznego, to co dzisiaj jest szczytem technologii za rok będzie przeciętnym sprzętem, a bierzmy pod uwagę, z telefon z wyższej półki to 2500 zł +.

Ja na 18 urodziny od rodziców dostałam naszyjnik z diamentem. Najpierw pukałam się w głowę, że gdzie ja to niby będę nosić, że to zbędny wydatek itp. Minęło kilka lat, naszyjnik mam nadal. Okazało się, że okazji do założenia było wiele. Mam ogromny sentyment do tego naszyjnika, jest moim skarbem, który trzymam w specjalnej szkatułce. Zawsze kiedy na niego patrzę przypominam sobie moment, w którym rodzice mi go wręczyli. Bardzo sentymentalna pamiatka.
 
reklama
Uważam, że akurat telefon to nie najlepszy pomysł. Przede wszystkim gwarancja telefonu to 2 lata, a nie jest tajemnicą, że producenci celowo postarzają sprzęt. Poza tym nie da się dogonić postępu technicznego, to co dzisiaj jest szczytem technologii za rok będzie przeciętnym sprzętem, a bierzmy pod uwagę, z telefon z wyższej półki to 2500 zł +.

Ja na 18 urodziny od rodziców dostałam naszyjnik z diamentem. Najpierw pukałam się w głowę, że gdzie ja to niby będę nosić, że to zbędny wydatek itp. Minęło kilka lat, naszyjnik mam nadal. Okazało się, że okazji do założenia było wiele. Mam ogromny sentyment do tego naszyjnika, jest moim skarbem, który trzymam w specjalnej szkatułce. Zawsze kiedy na niego patrzę przypominam sobie moment, w którym rodzice mi go wręczyli. Bardzo sentymentalna pamiatka.


Czytając najbardziej twoje rady mnie wzruszyły.Prawie się popłakałam.
 
Do góry