reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 2,5 latka - idealny samochodzik

CallMePoppy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
43
Cześć Dziewczyny,
Mój ponad 2,5 letni synek szaleje na punkcie aut. Na spacerach ciągle pokazuje "brum brum", bardzo lubi się bawić samochodzikami - mamy ich mnóstwo, od resoraków po duże, plastikowe do piaskownicy.
Chciałabym mu kupić jakieś autko, że tak powiem "z bajerami" - tzn może sterowane, interaktywne, ruszające się. Najważniejsze, żeby było adekwatne do wieku :) Tzn. żeby był w stanie sam je ogarnąć, bo widzę, że kupowanie zabawek dla dużo starszych dzieci się nie sprawdza - młody albo się frustruje, albo korzysta zupełnie niezgodnie z przeznaczeniem. Mam wrażenie, że jest spora luka pomiędzy autkami dla maluszka a takimi dla starszych dzieci. Może macie coś fajnego do polecenia?
 
reklama
Mój synek dostał Zestaw 3 autek z B Toys - to są takie samochodziki z napędem natył - cofasz autko i jedzie. Sa bardzo fajne, wykonane z matowego, przyjemnego w dotyku plastiku :)
 
Aż sprawdziłam :) Ten zestaw nazywa się

Mini Wheeee-ls!.​

Jadą daleko, maja taki fajny, trochę retro design. Moje dzieci bardzo je lubią :)
świetne są te autka.

@DropKick pełno jest takich autek
 

Załączniki

  • 8a3f2a20-ca12-46a7-bf45-0f93b3888c28.jpeg
    8a3f2a20-ca12-46a7-bf45-0f93b3888c28.jpeg
    55,6 KB · Wyświetleń: 71
@CallMePoppy może takie z Pepco. 2,5 latek sobie poradzi. Ma dźwięk jak jeździ, obraca koła jak helikopter i święci. No i jest w przystępnej cenie w różnych kolorach. Zielone żółte pomaranczowe. U nas już polane, a działa dalej
 

Załączniki

  • 2050463e-f153-4cc5-990d-f79af54e3eeb.jpeg
    2050463e-f153-4cc5-990d-f79af54e3eeb.jpeg
    56,8 KB · Wyświetleń: 64
  • 1d1f3ef3-b38b-410a-aeaa-d38dd1d54723.jpeg
    1d1f3ef3-b38b-410a-aeaa-d38dd1d54723.jpeg
    56 KB · Wyświetleń: 73
Ja mam kilka sterowanych po starszym synku ale młody 2 latka nie ogarnia nawet tych najprostszych i jakoś go nie wciągają... Najbardziej u nas sprawdza się śmieciarka z Dickie Toys - świeca światła,silnik wydaje realistyczny dźwięk, mechanizm podnoszenia kosza na śmieci i otwierana klapa
 
reklama
to pierwsze czerwone jest fajne. Z Pepco. Jak na coś najeżdża, to się przewraca jak piłeczka i jedzie dalej. Moje dzieci uwielbiały się nim bawic
Tak, tak! Nam też najlepiej sprawdzaja się te z pepco. Wczoraj dostaliśmy dwa nowe. A jak napęd pada to dokupujemy nowe. I kręcą fajne bączki ☺️
 
Do góry