reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 2,5 latka - idealny samochodzik

reklama
A tak ciekawości: dużo zabawek mają Wasze dzieci?

Moje mają mnóstwo i mam wrażenie, że im to zupełnie nie jest potrzebne. Zabawki swojego 2,5-latka wywożę do rodziców jak się znudzą, ale jak za kilka miesięcy zobaczy to nadal nie chce się nimi bawić. A są to zabawki odpowiednie do wieku, np zestaw ciastoliny czy piasku kinetycznego. Zabawka jest fajna kilka dni, a później znika w szafie. Jedyne co, to synek bawi się kuchnią i klockami zwykłymi. Ma ogromne pudło klocków z Wadera (te zwykłe, nie mega czy mini), kilka małych figurek wielkościowo pasujących i to jest używane prawie codziennie.

A co trochę coś kupuję, bo fajne. Muszę się jakoś pozbyć tych zabawek, a teraz nie wiem jak.
 
A tak ciekawości: dużo zabawek mają Wasze dzieci?

Moje mają mnóstwo i mam wrażenie, że im to zupełnie nie jest potrzebne. Zabawki swojego 2,5-latka wywożę do rodziców jak się znudzą, ale jak za kilka miesięcy zobaczy to nadal nie chce się nimi bawić. A są to zabawki odpowiednie do wieku, np zestaw ciastoliny czy piasku kinetycznego. Zabawka jest fajna kilka dni, a później znika w szafie. Jedyne co, to synek bawi się kuchnią i klockami zwykłymi. Ma ogromne pudło klocków z Wadera (te zwykłe, nie mega czy mini), kilka małych figurek wielkościowo pasujących i to jest używane prawie codziennie.

A co trochę coś kupuję, bo fajne. Muszę się jakoś pozbyć tych zabawek, a teraz nie wiem jak.

Możesz sprzedać ma olx lub po prostu oddać. Jak nie prywatnie to może jakiś dom dziecka, samotnej matki itp.

Moje dzieci mają masę zabawek i książek. Tylko mi jest ciężko się z tym rozstać bo wiele jest super 😂
 
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za liczne polecenia! Pomoglyście mi znaleźć to,czego szukałam 😊 ostatecznie zamówiłam tego Fiata z Chicco i zestaw autek z B Toys. Oba zakupy są bardzo udane 😁 te mniejsze autka bardzo fajnie jeżdżą, są urocze. Fiat to hit, świetnie się nim steruje przy użyciu kierownicy, trąbi, wydaje różne motoryzacyjne dźwięki, w domu jest szaleństwo. Polecam jedno i drugie 😊
 

Załączniki

  • received_1090346938340374.jpeg
    received_1090346938340374.jpeg
    256,4 KB · Wyświetleń: 71
Do góry