reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Prezent dla 2-latki

WłoskaK

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej, co polecacie na prezent urodzinowy dla 2-latki? Od razu zaznaczam, że prezent maks. do 100 zł, nie musi być zabawką, może być coś bardziej pamiątkowego, ale jeśli zabawka to myślałam o jakieś bardziej kreatywnej, rozwojowej. Dodam, że ma to być prezent dla chrześnicy i nie do końca wiem jakie zabawki już ma - niestety dzieli nas odległość ponad 250km. Nie piszcie żeby zapytać rodziców co by chciała/chcieli, bo to nie przejdzie, a kasy nie chcę dawać, bo to mało ambitne :D Dziewczynka jest dosyć ruchliwa, ale lubi czasami posiedzieć i np. poukładać puzzle. Pomocy! :D

reklama

pavlika

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hmm. A może nie iść w prezenty materialne ale sprezentować maluchowi prezent niematerialny? Mianowicie zorientuj się czy w okolicy w jakiej mieszka mała są sale zabaw i czy organizowane są tam zabawy dla mniejszych dzieci. Obecnie wiele sal zabaw ma sale dopasowane własnie do takich maluchów.

Możesz kupić karnet na ileś tam wejść. Tak naprawde dzieci nie potrzebują takiej dużej ilości zabawek, ale potrzebują kontaktu z rodzicami i jestem pewna, ze mała na pewno będzie zadowolona własnie z czegoś takiego. Link do: Urodziny dla dzieci w sali zabaw – przyjęcie inne niż wszystkie!

Ostatnia edycja:

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
U nas play-doh wogóle się nie sprawdziło. Dziecko szybko się nudzi. Kolory szybko się mieszają i nie wychodzą takie cuda jak w reklamach. Warto co najwyżej kupić jeden zestaw i samemu się o tym przekonać ;-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry