reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla 7 latki

DropKick

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2022
Postów
1 708
Hej, co mogę podarowac 7latce na prezent urodzinowy? Myslalam ze nadal ma zajawkę na lalki lol i monster high, jednak dowiedziałam się że odchodzą juz od zabawek. Wypada dac pieniądze?
W razie gdybym nic nie znalazła chcialan dac kasę, ale z drugiej strony to chyba za szybko... W sensie nie ucieszy się.

Prezent w granicach 100-150.
 
reklama
Ja np swojej siostrzenicy na urodziny wpłaciłam pieniądze na jej konto które rodzice jej założyli i była zadowolona. Nie wyda tego na głupoty a pozniej jej się przyda
 
Ja np swojej siostrzenicy na urodziny wpłaciłam pieniądze na jej konto które rodzice jej założyli i była zadowolona. Nie wyda tego na głupoty a pozniej jej się przyda
Pieniadze to juz w ostateczności.
Może gra 5sekund lub po prostu pieniądze dać pewnie i tak wyda na co będzie potrzebować 🙂
Tez myslalam o grze 5 sekund, ale nie jestem pewna czy juz w nią nie grałyśmy u niej 🤔
Moja siostrzenica uwielbia np. Sztalugi i płótno, albo taki dlugopis 3D. Ale ona ma.artystyczna duszę i z pustego kartonu zrobi coś. Czym się twoja solenizantka interesuje ??
Tutaj rowniez artystka. Rok temu wlasnie wszelkie zestawy diy i wspomniane lalki. W tym roku niestety nie wiem na co ma zajawkę.
 
Ja z kasą bym się nie spieszyla bo to ostateczność. Lepiej kupić coś z czego może być radość. Gra, puzzle, ja pamiętam na urodziny dla mniej więcej takiej dziewczynki kupiłam srebrne kolczyki i zawieszkę. Była mega zadowolona
 
reklama
Do góry