reklama

Prezent dla chrzestnej :)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez justys7, 26 Czerwiec 2016.

1. justys7

justys7 Początkująca w BB

Witam,

Niedługo mam w rodzinie impreze 50-te urodziny cioci.I w sumie nie mam pomysłu co jej kupic?Pełno tu prezentów na tę okazję Link do: Prezent na 18, prezenty | MURRANO ,że sama nie wiem co wybrać?Moze macie jakis pomysł na prezent?Jak myslicie co moge jej kupić ??

Ostatnia edycja: 3 Lipiec 2016
  2. nadia30

nadia30 Początkująca w BB

biżuterie, książka, wypraw przyjęcie

3. reklama
  4. Katerina112

Katerina112 Początkująca w BB

Myślę, że każda kobietę ucieszy tez po prostu bukiet kwiatów. Ja kupiłam ostatnio taki ogromny bukiet róż dla swojej mamy i była wniebowzięta, bo tak naprawdę to rzadko dostaje prezenty. A jak wszyscy wiemy, że kobiety kochają kwiaty. Prezenty praktyczne są ok, ale może warto czasem zrobić taki mały wyjątek i trochę zaszaleć - może 50 czerwonych róż?? :) Ja proponuję tez dołączyć coś słodkiego. Polecam cukierki - Czekoladowy Debiut z Fabryki Cukierków "Pszczółka". Dobra cena, cukierki smaczne i estetycznie zapakowane.

5. malina888

malina888 Początkująca w BB

bukiet z 50 kwiatków najlepszym prezentem

6. MagdaRaciczka

MagdaRaciczka Początkująca w BB

Może coś użytecznego typu garnki czy jakieś ozdobne szkło? Nie wiem czy wypada, bo to "okrągłe" urodziny, ale z drugiej strony co kupić, aby było użyteczne i starczyło na następne wiosenki? Jak już się zdecydujesz na komplet szkła czy coś to polecam sklep internetowy Adacor. Sama zamawiałam tam kiedyś naczynia dla mojej córeczki, przyszły dobrze zabezpieczone, a sama jakość wykonania też nie pozostawia wiele do życzenia, więc sklepik sprawdzony.

7. danny

danny Zaciekawiona BB

moze jakies nowe , eleganckie sztucce, porcelanowe filiżanki? Zobacz sobie do Duka, na pewno coś ciekawego ci wpadnie w oko. Ja tam bardzo często znajduję coś na prezent i jeszcze mi się nie zdarzyło aby był nie trafiony Link do: Wyposażenie kuchni | DUKA sklep online

8. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Może coś związanego z jej pasjami, zainteresowaniami.

9. srebra23

srebra23 Początkująca w BB

10. reklama
  11. Aneczka36

Aneczka36 Zaciekawiona BB

Najlepiej jakis dobry alkohol, ewentualie album ze zdjeciami. Rowniez dobrym pomyslem jest bizuteria lub perfumy, moze cos w tym stylu?

12. morioka

morioka Zaciekawiona BB

Może w ramach biżuterii może dodatkowo jeszcze szkatułka na biżuterię? Zawsze będzie w pakiecie z biżuterią w ramach prezentu i bd gdzie można jakieś błyskotki przechować.

Poleć forum