reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla dziewczynek

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 162
Potrzebuję szybkiego pomysłu. Prezent dla dwóch dziewczynek: 8-miesięcy i 8 lat.
Max. 100zł za obie. I nie chcę kupować ubranek/kocyków itp. I musi to być coś co dostanę w sklepie stacjonarnym :p

Jakie zabawki dla niemowlaków są teraz na topie, bo wypadłam z obiegu? Czy dla młodszej można już kupować zabawki typu sorter?

Czy dla ośmiolatki bezpieczniej kupić książkę/album czy też jakiś zestaw kreatywny (np. do robienia biżuterii)? A może zestaw do kąpieli z motywem z Krainy Lodu?
 
reklama
Ale fajna ta lupa :-) Dzięki za podpowiedzi.
Jak już sorter można kupić, to na pewno coś wybiorę :D
 
Myślę ze te kreatywne zestawy tez będą fajne dla starszej. Albo eksperymenty naukowe. Jakis mały chemik czy cos podobnego.
 
A młodszej mozesz tez poszukać ksiazeczek sensorycznych czy jak to sie zwie. Takie ze strony szeleszcza, grzechocza itp. Do tego można je gryzc.
 
zobacz sobie przytulanki i bajeczki na sklep.bajowa.tv zawsze tam kupuję prezenty dla moich dzieci
 
Do góry