reklama

Prezent dla dziewczyny

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez tyneczka33333, 7 Kwiecień 2016.

1. tyneczka33333

tyneczka33333 Początkująca w BB

Czesc. Niebawem urodziny mojej dziewczyny i zastanawiam sie nad prezentem dla niej. Kolację ugotuję sam, zadbam o kwiaty, ale chcialbym, zeby dostala tez ode mnie jakas bizuterie. Bralem pod uwage kolczyki srebrne, bo wiem, ze lubi, ale nie wiem czy facet powinien sie porywac na kupno bizuterii bez wczesniejszej konsultacji z kimkolwiek. Nie chce zadnej wtopy. Co o tym myslicie? Pewnie najbezpieczniej byłoby kupić książkę ;P

Ostatnia edycja: 17 Kwiecień 2016
  2. kasandrja

kasandrja Zaciekawiona BB

A jakie kolczyki nosi? Bo jak kupisz srebrne perełki na sztyfcie to powinny się jej spodobać. Z ksiązka tak nie do końca bo może się okazać, że już ma. Może kup jej grę planszową albo grę na konsolę.

3. reklama
  4. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Kto jak nie Ty zna ja najlepiej*. Wiesz co lubi, co sprawia jej radość. Sama kiedyś dostałam kolczyki (właśnie srebrne) super prezent i zawsze miło partnerowi, gdy je zakladam. Zależy jak długo razem jesteście, biżuteria to bezpieczny prezent. inne mile rzeczowe prezenty to bielizna, wspólne ucztowanie w restauracji, kawiarni lub bon podarunkowy jeśli kompletnie nie ma się już pomysłu albo ma się stracha ze się nie trafi

5. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Nie napisałeś ile chcesz wydać na ten prezent, biżuteria to na pewno bezpieczny prezent o ile trafisz w gust ;), może napisz coś więcej o dziewczynie, wtedy będzie latwiej Ci coś podpowiedzieć, ja ostatnio dostałam od męża coś takiego, Link do: BABYLISS TW1100E TWIST SECRET bo mam długie włosy i narzekam ciągle że nie wiem co z nimi zrobić ;) a mąż nie chce żebym ścinała, prezent mnie bardzo zaskoczył ale jest świetny ;)

6. NaNa8

Basia paw
    i jak Ci się sprawdza ten babylis? Chce go kupić ale mam włosy do tyłka i nie wiem czy da rade

7. NaNa8

Dzięki, szkoda. Ale dobrze ze nie kupiłam wtedy

8. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Na razie się z nim oswajam, no ja mamwłosy za łopatki, kwestia wprawy, dobrania sobie takich pasem zeby to działało, ja sporo filmików na yt oglądąłma z tym sprzętem żeby sobie podpatrzeć jak to robić i pomysły na fryzury, mi się bardzo podoba, lubię mieć włosy jakośupięte a nie dyndające dookoła i sobie własnie często robię takie zawijasy i upinam i mam spokój na cały dzień ;)

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja myślę, że najbezpieczniejszy będzie ciuch. Kobiety uwielbiają nowe ubrania więc na pewno ucieszy się z nowego nabytku. Polecam skorzystać z oferty modbis.pl z sukienkami w różnych krojach,kolorach i wzorach. Na pewno uda Ci się coś wybrać.

10. reklama
  11. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

12. vismanka

vismanka Zaciekawiona BB

Ja myślę, że każda kobieta najbardziej ucieszy się z kosmetyków. Może jakiś markowy perfum? Duży wybór świetnych zapachów znajdziesz na stronie internetowej www.kosmetyki360.pl. Na pewno coś ciekawego wybierzesz.

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2016

Poleć forum