reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent dla malucha - polecajki

Hej😊 już tu na forum polecałam nasz ostatni hit. Syn dostał w prezencie od dziadków swój pierwszy zdalnie sterowany samochód billy z chicco. To dla niego naprawdę wielka i ważna sprawa😊Jego pierwszy samochód 😁 Samochód jako prezent sprawdza się doskonale. Jest to terenówka na ogromnych kołach, którą z powodzeniem może bawić się 2,3 i 5 latek jak i dziecko starsze. Przykład: U nas autem bawi się nawet mąż hahaha. Auto ma zaokrąglone krawędzie, jest solidne i uważam, że bezpieczne dla maluchów.
Elementem zestawu jest realistycznie wyglądająca kierownica, która pozwala na zdalne sterowanie samochodem. Kierownica działa intuicyjnie. Jeśli skręcimy ją w prawo, Billy ruszy w prawo, kiedy skręcimy w lewo, samochód ruszy w lewo. Syn opanował to w mig. Używa kierownicy na swój sposób naciskając przycisk do przodu i do tyłu 🙂
Dziecko obserwuje w jakim kierunku jedzie auto, zwiększa pole widzenia i doskonali zdolności koordynacji ruchów ręki. Billy reaguje na polecenia dostępne na kierownicy jak: przyspieszenie, przednie światła oraz klakson, uruchamia sygnał ostrzegawczy jadąc wstecz. U nas to strzał w dziesiątkę ponieważ syn uwielbia przyciski, światełka i sygnały. Z zepsutym pilotem od telewizora potrafi nawet zasnąć.
To autko to naprawdę fajna i bezpieczna zabawka dla wszystkich, nie tylko tych najmniejszych fanów motoryzacji. Samochód Billy to taka zabawka dwa w jednym. Jak się znudzi autko, zawsze można bawić się samą kierownicą, która jest intuicyjna w obsłudze oraz jej efekty świetlne i dźwiękowe dają gwarancja dobrej zabawy.
 

Załączniki

  • inbound9054143711252515439.jpg
    inbound9054143711252515439.jpg
    205,6 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Jeszcze jeden pomysł - widziałam na insya, że teraz jest chyba - 20% na książeczki z latarkami od wydawnictwa Apipapi.
Tematyka książeczek to dinozaury, ludzkie ciało, chyba wieś i coś tam jeszcze. W tych książeczkach chodzi o to, że podświetla się stronę latarką i tam widać różne " wewnętrzne" rzeczy.
Sami mamy 2 książeczki i bardzo bardzo polecamy!
 
Jeszcze jeden pomysł - widziałam na insya, że teraz jest chyba - 20% na książeczki z latarkami od wydawnictwa Apipapi.
Tematyka książeczek to dinozaury, ludzkie ciało, chyba wieś i coś tam jeszcze. W tych książeczkach chodzi o to, że podświetla się stronę latarką i tam widać różne " wewnętrzne" rzeczy.
Sami mamy 2 książeczki i bardzo bardzo polecamy!
Screenshot_20230530_145342_com.instagram.android.jpg
 
Jeszcze jeden pomysł - widziałam na insya, że teraz jest chyba - 20% na książeczki z latarkami od wydawnictwa Apipapi.
Tematyka książeczek to dinozaury, ludzkie ciało, chyba wieś i coś tam jeszcze. W tych książeczkach chodzi o to, że podświetla się stronę latarką i tam widać różne " wewnętrzne" rzeczy.
Sami mamy 2 książeczki i bardzo bardzo polecamy!
Screenshot_20230530_145352_com.instagram.android.jpg
 
Ja polecam coś z figurkami do zabawy, zwłaszcza, jeśli dzieci nie mają. Albo mają jakąś ulubioną bajkę, to coś z postaciami z niej. Mój trzylatek uwielbia się bawić małymi figurkami.

Może też tor zjazdowy dla samochodów? My mamy z Wadera, ale nie polecam. Chociaż dzieci się bawią.

Modelina i piasek kinetyczny są fajne, ale trzeba dziecko pilnować.

Zestaw lekarski. Przydaje się w wielu zabawach.
 
Do góry