reklama

Prezent dla meza!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Renee, 28 Lipiec 2005.

1. Renee

Renee Fanka BB :)

Kochani!!
    Prosze,pomozcie wymyslic cos takiego niebanalnego,co moglabym dac jako prezent na 30 urodziny,mojenu mezowi.Bo ja mysle,mysle,mysle i nic :mad:
    Wierze,ze sypniecie pomyslami.Pozdrawiam i z gory dziekuje. :-*

2. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Przede wszystkim opowiedz co nieco o mężu, trudno jest doradzić cokolwiek, kiedy się nic nie wie o upodobaniach osoby, która ma zostać obdarowana, zwłaszcza, jeżeli to ma być niebanalny prezent. Ale jest pomysł, który sprawdza się nader często....może podaruj Mu tego dnia pięknie "zapakowaną".....siebie ???

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

no, ja na przyklad zafundowalam rok temu mojemu pawlowi lot szybowcem (oczywiscie dowiedzial sie dopiero na lotnisku). byl zachwycony :) koszt: 80 zl.

5. Renee

A wiec moj maz pracuje naukowo.Nie ma zadnego powaznego hobby.Plyty z muzyka i filmami odpadaja,ksiazki tez(te z braku czasu).Ciuchy tez nie wchodza w gre.Ale ten lot szybowcem? ::)Niezly pomysl.Alem moze cos jeszcze?
    Nie zostawiajcie mnie w potrzebie.Help!

6. agask

agask nałogowiec

7. Renee

Wielkie dzieki agask!

Przeczytalam uwaznie i cos mi sie juz nasunelo.Mam zawsze taki ogromny problem z prezentami dla meza.A jak juz cos mu ofiaruje,to potem chodze i mysle czy sie cieszy.On zapewnia,ze bardzo,ale mi sie wydaje ze nie.Za dlugo sie juz znamy,11 lat,wiec i prezenty musza sie powtarzac,prawda?A co mi tam...

8. Liriel

Liriel Fanka BB :)

A nie będzie to niedyskrecją, jak zapytam co wymyśliłaś ??? No bo ja ciekawska jestem :-[

9. Agnezzz

Agnezzz Gość

Ja też mam zawsze wrażenie, że mąż nie cieszy się z prezentu i się doptyuję czy aby na pewno mu się podoba. Kiedyś mieliśmy poważniejszą rozmowę na ten temat i cóż się dowiedziałam? Otóż mąż twierdzi, że facetów nie kręcą materialne sprawy i kolejna koszula lub krawat nie sprawiają przyjemności żadnej. Powiedział, że dla niego najwspanialszym prezentem byłoby wykwintne danie na kolację przy świecach, albo np. prezent który wykonałabym samodzielnie a nie poszła do sklepu i kupiła. No a jeśli juź naprawdę chce się kupić prezent to mąż twierdzi, że wtedy faceta cieszą takie typowe męskie gadżety.... ciekawa jestem tylko czy rzeczywiście tak ma ogół facetów (jak twierdzi mój mąż), czy to tylko jego marzenia ;D No więc ja ostatnio staram się być twórcza i oryginalna, ale cholerka trudno tak. Ciągle powtarzam, że my kobiety jesteśmy łatwiejsze w pożyciu bo kolejny perfum, ciuszek czy kwiaty zawsze nas cieszą. Ostatnio na urodziny męża zabrałam więc go w rejs statkiem (sprzyjały akurat okoliczności bo byliśmy na wczasach nad morzem).

10. reklama
  11. Agnexx

Agnexx Gość

A mój mąż lubi dostawać w prezencie filmy na DVD i gry komputerowe. :)

12. asiuleks

asiuleks Fanka BB :)

DZiewczyny - a co ja mam dac w prezencie mojemu mezowi na druga rocznice slubu?;-) nie przychodzi mi nic oryginalnego - a to juz 2 sierpnia:-)

Poleć forum