reklama

Prezent dla meza

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez Bambonia, 15 Styczeń 2009.

1. Bambonia

Bambonia Początkująca w BB

ha mezowie, was zapytam... chce kupic mojemu o czym sam od dawna marzy, chodzi o takiego malego notebooka, moze mi poradzicie czy warto czy moze cos innego a moze sie wstrzymac... w tym dniu kiedy maz obchodzi urodziny, bedziemy mieli rowniez 4 rocznice slubu, wiec chcialabym aby byl to dobry wybor...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Grudzień 2009
  2. naja

naja Fan(ka)

ja nie mężczyzna, ale odpowiedzieć mogę;-). mam, polecam. jest super:tak:.

3. reklama
  4. p77

p77 Zaciekawiona BB

trochę późno na odpowiedź ale może jeszcze zdążę... ;)
    asus eee jest fajny o ile przyszły użytkownik właśnie takiego sprzętu potrzebuje. Jago ogromny plus to mobilność, czyli akceptowalna waga i czas działania na baterii. Wadą jest niestety mała wydajność. Dodatkowo w modelu, który pokazałaś w linku jest słabiutki procesor celeron "ukręcony" do 700MHz i tylko 7" ekran w rozdzielczości 800*480 a to trochę za mało do w miarę komfortowego przeglądania np. internetu. Osobiście mogę polecić eee901 jednak jest droższy. Ale za to ma zupełnie inny, lepszy procesor (Atom 1.6MHz) oraz 9" ekran w rozdzielczości 1024*600 co zaczyna być powoli standardem dla netbooków. W takiej konfiguracji zaczyna być to sensowne.

5. naja

naja Fan(ka)

no tak, ja pojechałam po całości nie wchodząc w niuanse i to, jaki model mam i jakimi możliwościami dysponuje:-D przepraszam więc, bo mogłam wprowadzić w błąd. mam Eee 904HD, co mi kompletnie nic nie mówi. ważne, że możliwości ma lepsze niż to, przy czym siedzę w domu, a waga i gabaryty /mieści się w tortebce/ bardzo ułatwiają mi pracę:tak:a na jakość obrazu nie narzekam;-)

6. xandii

xandii Mamy styczniowe 2007

cześć chłopaki! ( i dziewczyny też oczywiście;-):tak:) mam problem: mój chłop jak co roku w lipcu będzie miał urodziny, no i jak co roku mam problem co mu kupić:zawstydzona/y: powiedzcie, co chcielibyście dostać na prezent, może macie jakieś marzenia, na które kobitka sama nie wpadnie ? przyznam, że zawsze staram się kupować porządne rzeczy i nigdy nie jest to dezodorant , skarpetki czy krawat, tylko coś co go ucieszy, ale w tym roku naprawdę chciałabym go czymś zaskoczyć:tak: piszcie wszystko co wam do głowy przyjdzie, bo może inni też skorzystają z waszych pomysłów ;-)

7. medeuska

medeuska październikowa mama'09

wg mnie to Ty najlepiej powinnas wiedziec co lubi Twój mąz, kazdy człowiek jest iny i tak jak np ja jako kobieta lubie dostac na urodziny bluzke, albo tubę do samochodu a inna kwiaty i czekoladki tak mój M chciał fajkę i tytoń do niej, na kolejną okazję cb-radio do auta itd itd.. więc... żaden facet nie da Ci złotego środka na udany prezent:tak::tak::tak::tak:
    Mam nadzieję że nie jesteś zła o mój posr- radzie Ci pdpytac męża o to co by chcial dostac, albo co mu sie marzy, albo chociazby oglądaj cos na allegro i zapytaj czy fajne, bedziesz widziala jego reakcje, jak mu sie spodoba:tak:

Ostatnia edycja: 29 Maj 2009
  8. Paweł156

Paweł156 Zaangażowana w BB

zalezy co lubi :) za mało informacji zeby doradzac
    tak jak medeuska napisala, podpytaj, zwróć uwage czym ostatnio sie interesuje, bardziej niz kiedys, czasami wpadają różne pomysły do głowy ale sie człowiek hamuje, bo albo pieniadze albo czas albo cos, a tak dostanie prezent którego by pewnie sobie sam nie zafundował.
    jesli jest fanem motoryzacji to mozna np zaszalec i kupic kurs doszkalający technike jazdy
    a moze cos ekstremalnego, skok na spadochronie z samolotu, mniej ekstremalny np kurs nurkowania.....?

9. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

ja swojemu dałam karnet na mecze ulubionego zespołu ekstraklasy ( 6 wejść u siebie ) i obietnice że będe go na nie puszczać :-)

10. reklama
  11. xandii

xandii Mamy styczniowe 2007

dziekuje wszystkim za popowiedzi- fantastyczne i sama na takie pomysly bym nie wpadła. Wprawdzie najbliższy stadion gdzie odbywają się jakieś dobre mecze daleko, a kurs nurkowania w baltyku:-D:-D:-D:-D:-D....no sami rozumiecie, ale już kurs jazdy jest w moim zasięgu, i wiem, że bedzie zachwycony, bo uwielbia jazdę samochodem i wogole motoryzację , jak to facet;-)
    a co do obrażania sie, to ani mi w glowie sie obrażać, nikt tu nic obraźliwego w końcu nie powiedział. owszem znam swojego męża jak własą dziurawą kieszeń, i przeważnie wiem co mu kupic albo podpytuję co by sobie życzył , ale tym razem chciałam zrobić mu taką mega totaln niespodziankę,coś co go tak zaskoczy, że aż w fotel wbije. a do tego trzeba pomocy z zewnątrz, bo po trzynastu latach małżeństwa mój mąż zna przecież również mnie i mój sposób "kombinowania" ;-):-) specjalnie nie pisałam co go interesuje, żebyście mieli jak największa swobodę. Bardzo dziękuję wszystkim za pomysly- naprawdę cokolwiek bym z tego nie wybrała wszysko bo go mile zaskoczyło:tak:a za karnet na mecze to by mnie chyba z rok po pietach całował;-):-D:-D:-D

Ostatnia edycja: 31 Maj 2009
  12. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Mój też mnie całował do wczoraj - Górnik Zabrze spadł :-:)-:)-(

Poleć forum