reklama

Prezent dla siostry na 18 urodziny

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez joasialis, 3 Wrzesień 2013.

1. joasialis

joasialis Początkująca w BB

Witajcie. Jak myślicie, czy taki świecznik z grawerem nadaje się na prezent na 18 urodziny?: Dwa Serca 3D ♥ piękny świecznik na prezent dla wyjątkowej osoby - moja siostra zbiera różnego rodzaje świeczniki i tak sobie pomyślałam, żeby jej kupić taki z grawerem. Ale nie wiem za bardzo co bym jej miała do niego dokupić, coś śmiesznego,, czy może praktycznego? Możecie coś doradzić?

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

wg mnie bardzo ładny ten świecznik, piękny prezent :-) a co do tego co jej dokupić to myślę, że dużo zależy od tego jaką siostra jest osobą, znasz ją najlepiej więc wiesz czy wolałaby coś praktycznego czy raczej śmiesznego :-) może jakiś ciekawy kalendarz-notatnik z jakimiś zabawnymi komentarzami albo cytatami na każdy dzień, wtedy byłby i praktyczny i zabawny, a akurat zaczął się rok szkolny (jeśli twoja siostra kontynuuje naukę) więc się przyda na pewno ;-)

3. reklama
  4. brzoskwinka22

brzoskwinka22 Początkująca w BB

Zdecydowanie świecznik to super pomysł, zamiast tego można kupić jeszcze zapachowe świeczki lub kadzidełka. Oprócz tego możesz podarować siostrze voucher na zakup kosmetyków, na pewno się ucieszy, że będzie mogła pójść do drogerii/perfumerii i wybrać sobie produkty, które jej się spodobają.

5. morelka55

morelka55 Początkująca w BB

Możesz też kupić jakąś delikatną i elegancką bransoletkę albo zegarek :)

6. maluszek734

maluszek734 Początkująca w BB

Mi się najbardziej podoba ten pomysł z weekendem w SPA - sama chciałabym dostać coś takiego na prezent. Od siebie mogę dodać, że najlepiej kupić rzeczy praktyczne, jeśli wiesz jakie perfumy lubi Twoja siostra to jej takie sprezentuj, albo kup bluzkę, która jej się ostatnio spodobała :)

7. podrozniczka

podrozniczka Początkująca w BB

Wszystkie propozycje są super:) Ja od siebie dodam jeszcze, że warto kupić np. album, do którego siostra będzie mogła wkleić pamiątkowe zdjęcia. Jeśli lubi czytać to można też kupić jakąś fajną książkę.

8. KapeluszGranta

KapeluszGranta Początkująca w BB

Spa będzie idealne dla siostry. Świecznik niekoniecznie jej się przyda :D Chyba że jest osobą sentymentalną :D

9. bejbibumi

bejbibumi Zaciekawiona BB

Dobrym pomysłem na prezent dla siostry jest też voucher na jakąś niecodzienną atrakcję;)

10. reklama
  11. monika19

monika19 Gość

Ja myśle że najlepszym pomysłem jest wyjazd do SPA, bo z świecznikiem to tak jakoś nie bardzo.

12. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

"Kochane pieniążki" i starczy czyli koperta :)

Poleć forum