reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent dla świeżo upieczonej mamy

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2011
Postów
2
witam. potrzebuje rady jaki prezent kupic młodej mamie, świeżo po uriodzeniu coreczki. niedrogi, ciekawy, oryginalny i praktyczny ;)ja nie mam zielonego pojecia/
 
reklama
Myślę że najlepiej zapytaj młodej mamy czego potrzebuje:) Bo po co jej 30 para śpioszków jak dzieciątko zaraz wyrośnie. Ja w sierpniu kuzynce kupowałam to kupiłam jej dwie czapeczki( powiedziała że nie ma a była kilkanaście dni po porodzie) kamizeleczkę już na takie 3 miesięczne dziecko, gryzaczek i album dla malucha gdzie może wypelniać dane dziecka jak rośnie wklejać zdjęcia sama chciałam taki ale samemu to cieżko coś takiego kupić bo liczysz się z każdym groszem przy maleństwie
 
jak to ma byc prezent dla mamy, to moze jakis perfum, czy kosmetyki? Bilety do kina, albo jakis bon na wizyte u kosmetyczki? Jak dla dziecka to lepiej cos na przyszlosc, moze pierwsza miseczke i lyzeczke do jedzenia? Albo jakas zabawke?
 
Jedna z moich znajomych dostala m.in. chuste do noszenia i moim zdaniem jest to rpezent akurat na miejscu. Bo i dla mamy i dla taty i malenstwo tez korzysta. A mozna praktycznie od zaraz uzywac. Albo jakis kocyk. Cos praktycznego przede wszystkim. Ale podpytac tez nie zaszkodzi.
 
ok, dzieki za pomoc, kupilam narazie voucher na kosmetyki i pieluchy ale ten pomysl z chusta tez fajny, jaka mozna by kupic, ktora jest dobra i niedroga?
 
Do góry