reklama

prezent dla teściów

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez basiaa123, 10 Grudzień 2014.

1. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

mam problem z prezentem gwiazdkowym dla teściów. Nie mam kompletnie pomysłu, nie mam z nimi najlepszego kontaktu..

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

To czemu nie myśli o tym mąż?
    U mnie od zawsze podział - ja się martwię swoją rodziną, mąż swoją, przynajmniej sprawiedliwie i nie ma problemów.

3. reklama
  4. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Bilet do filharmonii, kina, teatru, koncert ? Na gruponie można fajne okazje trafić:) u moich się to sprawdza i zawsze są zadowoleni :)

5. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

a może coś takiego neutralnego? ja w tym roku teściowej zamówiłam kompozycję z kwiatów stabilizowanych rosebelle a teściowi alkohol ;)

6. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Zamów im coś do ogrodu, są małe altanki ogrodowe w sam raz na letni wypoczynek. Jeśli w twojej ocenie zasługują. Inna opcja to z apteki suplementy diety.

7. karolisiek77

karolisiek77 Początkująca w BB

8. elaearb

elaearb Początkująca w BB

My zawsze jadąc w gości do teściów idziemy z małym prezentem, jakim jest kawa ziarnista. Teściowie mają od świąt ekspres do kawy więc wg mnie dobry prezent to taki jaki który komuś się przyda :biggrin2:

9. AgnieszkaGrzelaz

AgnieszkaGrzelaz Zaciekawiona BB

Może coś do domu, albo ogrodu właśnie, takie prezenty, które nie kurzą się później, a są używane są najlepsze, bo przynajmniej wiemy, ze ktos coś o nas wie i ma pomysł co kupić.

10. reklama
  11. selania

selania Zaciekawiona BB

to już lepiej podarowac takim wymagającym solenizantom dobre wino. Zobacz sobie do e-sklepu Winezja na bank coś odpowiedniego wybierzesz. Rewelacyjny wybór win, z całego swiata, na każdą kieszeń. Fajne zestawy prezentowe

12. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

u mnie teściowie dostali ostatnio wypad do abidar do Ciechocinka, bardzo fajne kameralne spa, w samym centrum więc mieli dobry punkt wypadowy do zwiedzania piechotką bez męczenia się, wrócili bardzo zadowoleni

Poleć forum