reklama

prezent dla trzylatka

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez domi888, 19 Listopad 2014.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Możecie mi podpowiedzieć co fajnego można kupić trzylatkowi na prezent mikołajkowy? Szukam czegoś dla chrześniaka ale mam wrażenie że on juz wszystko ma....

2. LucyF

LucyF Fanka BB :)

jeśli lubi rysować to jest taka fajna mata z Crayoli magic doodle
    jeśli samochody to hitem jest śmieciarka z Playmobila

3. reklama
  4. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

domi888 a co lubi chrześniak? Na pewno ma już jakieś predyspozycje - rysowanie, malowanie, czy lubi jakich konkretny typ - książki, zabawki (auta, koparki), czy jakieś konkretne zwierzaki.
    Ze swojej strony mogę powiedzieć, że książki to bardzo fajny i przydatny wybór, ale tylko jeśli dziecko przejawia nimi jakiekolwiek zainteresowanie.
    Mój syn np. kocha pociągi, także kupiliśmy mu kiedyś drewnianą kolejkę. Zakup praktyczny, bo co raz można dokupić coś nowego i zestaw powiększyć. Ma też bzika na punkcie Vtech Go Go Smart Wheels (nie mam pojęcia jak się te zabawki nazywają w PL). Dostał kiedyś od mojej siostry, teraz co raz dokupujemy i powiększamy zestaw.
    Zawsze wiemy co dziecku kupić - coś, czego w jego zestawie brakuje:-D
    Siostrzeńcowi z kolei można wręcz workami przywozić drewniane zabawki, wszelakie puzzle, dopasowanki itp. Uwielbia, a i wiele się przy tym nauczy, rozwinie się manualnie.

5. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Ciężko powiedzieć co podarować dziecku które ma niemal wszystko,ale na pewno jest jakaś zabawka,jakiś obszar gdzie można wybrać coś ciekawego,to tez w pewnym sensie kwestia naszej kreatywności. Może zapytaj rodziców z czego najbardziej ucieszyłby się taki 3 latek.

6. Dorota243jr

Dorota243jr Zaciekawiona BB

zabawki drewniane sa świetnym pomysłem jak wspomniała koleżanka. myślę, że taki pociąg jest idealny i na pewno posłuży długie lata. Wzbraniałabym się od zabawek elektronicznych, bo te ani rozwojowe ani bezpieczne dla malucha

7. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

popóbuj w marketach, tam możesz znaleźć zaskakująco dużo fajnych zabawek, polo czy jakieś podoobne markety, a do tego nie wydasz dużo pieniędzy

8. matyldda

matyldda Zaangażowana w BB

A może puzzle? Ja jak byłam mała to uwielbiałam to robić

9. Dorota243jr

Dorota243jr Zaciekawiona BB

ja kupowałam na kabum.pl-oszczedzilam czas i kase,bo taniej.co wiecej zabawki sa unikalne, fajnie dobrany asortyment i co najwazniesze, nie plastk.

10. reklama
  11. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Powiem Ci że ja też miałam takie wrażenie. Ale zaczęłam szukać prezentu, który będzie związany z ulubioną bajką mojego chrześniaka, Pingwiny z Madagaskaru. Wierz mi - naszukałam się trochę ale znalazłam, ale znalazłam fajny sklep, który ma zabawki tylko z bajek - BajkowaKolekcja. Wzięłam mu postać Szeregowego:
    0135f1aa32da35f8f0d117b35968fe27.jpg
    Źródło: Pingwiny z Madagaskaru - Sklep BajkowaKolekcja.pl
    Dostanie go na Mikołajki, zobaczymy czy będzie zadowolony

12. ironia

ironia Mamusia Benia

pingwin wg mnie rządzi :D sama mam super pingwina ktorego tata przywiozł mi z tunezji :D a w kwestii 3 latków też miałam zgryz, znalazłam tutaj 10 pomysłów na prezenty dla dzieci do 3 lat bardzo fajne inspiracje kupiłam młodemu klocki drewniane, dostał też kolejke elektryczną bo uwielbia kolejki :) do tego babcia i dziadek kupili kolejne dwa zestawy i zrobiliśmy wyścig kolejek po domu :D

Poleć forum