reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 3 urodzinki. Jakieś pomysły ?

U

usunięty

Gość
Witajcie. Macie jakieś pomysły co kupić na trzecie urodziny córce ? Mam kilka rzeczy wybranych ale szczerze mówiąc za duży wybór wszystkiego:eek: rozważam nad autem na akumulator a guadem również na akumulator. Może ktoś ma inne fajne propozycje, :) dodam że córka ma już sporo zabawek typu lalki gadające, chodzące itp. misie odpadają ,rowerków dwa rodzaje biegowy i taki 3 w 1 z siedziskiem obrotowym
 
reklama
Rozwiązanie
U
Droge Panie przeczytajcie komentarze wyżej :) przedwczesny prezent na urodziny jest już wybrany
Książeczki, zestawy z plasteliną, puzzle, układanki? Może coś w ten deseń żeby dziecko musiało trochę pokombinować i przy okazji fajnie się pobawić. :)
 
Jeżeli stać was na taki prezent to kupcie autko :) chociaż dla mnie taki prezent przesadzony jest dla 3latki a jak ma pełno zabawek to ciężko wymyśleć a może jest coś czym się interesuje np zapisać ją na jakieś zajęcia np taniec
 
Sama jestem mama dwulatki pare razy w tygodniu chodzimy to do zlobka lub swietlice. Jak mam okazje obserwuje czym sie bawi( a wiadomo ze tam jest mnostwo zabawe roznych) I ogolnie toszalu na nic nie ma. Pare razy sie " nacielam" i za porada kupilam jakies tam zabawki( bo ktos uwielbial) u nas niestety sa to zawalidrogi... Dlatego jak teraz mam malej cos kupic to wole zorganizowac jakis fajny wypad. Bo zauwazylam ze jest najszczesliwsza jak gdzies idzie/ jedzie. No i nie musi to byc nic wielkiego. W takim wieku latwo malucha uszczesliwic. Nie wiem jaka jest Twoja mala, ale moze przez to co pisze cos Ci wpadnie do glowy. I jeszcze moze ma jakies ulubione postacie,bobaterow moze cos z tym zwiazane... Moze taki slodki namiot do pokoju, ktory moglby byc jej kryjowka( o ile macie na to miejsce) kurcze sama strzelam...
 
reklama
@HoneyBee, namiot też już ma :( jeździmy raz w miesiącu do bawialni dla dzieci. Sama nie wiem co kupić dlatego proszę o poradę tutaj. A jeżeli chodzi bahaterrów to myszka Minnie i ma wszytsko z nią. Pokój zawalony zabawkami w dodatku trzy duże worki wyniosione do piwnicy bo się znudziły
 
reklama
Jeżeli stać was na taki prezent to kupcie autko :) chociaż dla mnie taki prezent przesadzony jest dla 3latki a jak ma pełno zabawek to ciężko wymyśleć a może jest coś czym się interesuje np zapisać ją na jakieś zajęcia np taniec
Jakby nie było gdzie jeździć to bym nie chciała kupić ponieważ w takim razie by stał nie używany. :) co do zajęć... Na zajęcia mogę zapisać nawet i jutro nie tylko na urodzinki. Chcemy ją zapisać na crafmage jak skończy 5 lat, ponieważ początkujący jest od tego wieku dopiero a bynajmniej u mnie w okolicy
 
Do góry