reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 3 urodzinki. Jakieś pomysły ?

U

usunięty

Gość
Witajcie. Macie jakieś pomysły co kupić na trzecie urodziny córce ? Mam kilka rzeczy wybranych ale szczerze mówiąc za duży wybór wszystkiego:eek: rozważam nad autem na akumulator a guadem również na akumulator. Może ktoś ma inne fajne propozycje, :) dodam że córka ma już sporo zabawek typu lalki gadające, chodzące itp. misie odpadają ,rowerków dwa rodzaje biegowy i taki 3 w 1 z siedziskiem obrotowym
 
reklama
Rozwiązanie
U
Droge Panie przeczytajcie komentarze wyżej :) przedwczesny prezent na urodziny jest już wybrany
reklama
Ma rowerek biegowy i na trzech kółkach. Niżej załącznik. Po ściągnięciu daszku i połowy siedziska zostaje zwykły rowerek więc czterokołowy też odpada skoro ma dwa inne :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20190304_072034.jpg
    Screenshot_20190304_072034.jpg
    99,8 KB · Wyświetleń: 58
@HoneyBee Córki kryjówka , zdjęcie z zeszłego roku (latem, dlatego na pampersie :-D) ale lubi do teraz się tam bawić :biggrin2:
 

Załączniki

  • Screenshot_20190304_072845.jpg
    Screenshot_20190304_072845.jpg
    102,2 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to fajnie ciężko cokolwiek kupić jak dziecko ma wszystko ja mam 2coreczki i ja to dopiero mam problem co kupić tej najmłodszej bo mają wspólne zabawki starsza to kolorowanki i puzzle sama układa...a ta młodsza lubi klocki lego wiec dostanie na urodziny 2 od chrzestnej 2zestawy duże. I tez dużo książek puzzli lalek i innych pierdul maja.Twoja jest jedynaczka?
 
@marta18691, nie kłócą się o zabawki Twoje córeczki? Jak my mamy gości to córka z każdym nie chce się dzielić, sama nie wiem dlaczego. Wybiera sobie przykładowo jedno dziecko i tylko z nim się bawi a inne jak podejdą to od razu "MOJE" albo "NIE TO JEST ZUZI"
 
Jeśli dobrze kojarzę to córeczka ma urodziny w lipcu. Więc może jakiś fajny basen? Albo ogólnie jakaś zabawka na podwórko typu zjeżdżalnia domek czy jakieś bujaki. Samochód na akumulator niby fajny, też się zastanawiam, ale może lepiej takie autko na napęd na nogi ? Myślę o takim z Little tikes zobacz sobie. Bo taka 3 latka musi się wybiegać a autko na akumulator niby fajna atrakcja ale nie zapewni ruchu. Też mamy ten rowerek co wy i biegowy ale może rozważ jednak zwykły rowerek na kółkach. To jednak coś innego :) chyba że na przyszły rok dopiero i już większy. A ma zabawkową kuchenkę ? Sklep ? Wózek dla lalek ? Piesek interaktywny ? Tablica magnetyczna. U nas kuchenka to hit i wszelkiego rodzaju rozwojowe zabawki i układanki ale to piszesz że już macie. Ja teraz myślę o zabawkach na podwórko :) ja to mam raczej problem typu wybrać to czy to bo pomysłów mam jeszcze dużo, mały uwielbia się bawić
 
reklama
Tablice magnetyczną posiada może sobie tam tworzyć plac zabaw, łączyć części ciała z ubraniami itp. Wózek dla lalek także ma, kuchenne miała to znalazła się u babci w mieszkaniu ponieważ tutaj się nie chciała bawić do tego zestaw naczyń, pieski interaktywne ma aż dwa, posiada nawet zabawę interaktywna Kubusia Puchatka gdzie można ustawić wiek, coś takiego :) huśtawkę ma zawieszaną na drzwi a basen od zeszłego roku czeka na sezon w piwnicy.
 

Załączniki

  • 1551698129620241114153.jpg
    1551698129620241114153.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 62
Do góry