reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 3 urodzinki. Jakieś pomysły ?

U

usunięty

Gość
Witajcie. Macie jakieś pomysły co kupić na trzecie urodziny córce ? Mam kilka rzeczy wybranych ale szczerze mówiąc za duży wybór wszystkiego:eek: rozważam nad autem na akumulator a guadem również na akumulator. Może ktoś ma inne fajne propozycje, :) dodam że córka ma już sporo zabawek typu lalki gadające, chodzące itp. misie odpadają ,rowerków dwa rodzaje biegowy i taki 3 w 1 z siedziskiem obrotowym
 
reklama
Rozwiązanie
U
Droge Panie przeczytajcie komentarze wyżej :) przedwczesny prezent na urodziny jest już wybrany
Z tego co orientuje sie jest okres adaptacji i jezeli cos idzie nie tak to mozesz zrezygnowac. Ogolnie na innym watku sporo dziewczyn sie wypowiadalo( w tym pracujacych ze zlobka) ze to dobrze dzieciom robi i jest mniej dramatu niz jak dzieci zaczynaja przedszkole w starszym wieku. Plus dzieci wiecej sie ucza. Sorki za chaotyczny post, ale sie teraz spiesze, a chcialam odpisac. Ogolnie ne naciskam kazdego indywidualny wybor. Czesto jest tez tak ze ta rozlaka wyglada bardziej tragicznie w glowie mam niz faktycznie. Plus mozesz ja wlozyc tylko na pare godz. Moja jest dwa razy po 3.5 h
 
reklama
Kochane dziękuję że naprowadziliście mnie na prezent :) zdecydowałam że wymienię córce basen na inny i kupię trampolinę ale gumową :-D pomożecie mi dokonać wyboru? Nie wiem na co się zdecydować ;) i tak do końca nie jestem do tego przekonana ponieważ córka ma aż urodziny 28 lipca więc nacieszy się tym tylko miesiąc :( więc albo to kupię na początku lata i rozłożymy żeby miała i na urodziny co innego albo taki szybszy prezent urodzinowy :-/ a na typowe urodziny bym coś dokupiła jakąś zjeżdżalnie czy coś
 

Załączniki

  • Screenshot_20190317_075603.jpg
    Screenshot_20190317_075603.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 42
  • Screenshot_20190317_075458.jpg
    Screenshot_20190317_075458.jpg
    78,4 KB · Wyświetleń: 46
  • Screenshot_20190317_075536.jpg
    Screenshot_20190317_075536.jpg
    88 KB · Wyświetleń: 42
  • Screenshot_20190317_075547.jpg
    Screenshot_20190317_075547.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 43
  • Screenshot_20190317_080429.jpg
    Screenshot_20190317_080429.jpg
    78,1 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane dziękuję że naprowadziliście mnie na prezent :) zdecydowałam że wymienię córce basen na inny i kupię trampolinę ale gumową :-D pomożecie mi dokonać wyboru? Nie wiem na co się zdecydować ;) i tak do końca nie jestem do tego przekonana ponieważ córka ma aż urodziny 28 lipca więc nacieszy się tym tylko miesiąc :( więc albo to kupię na początku lata i rozłożymy żeby miała i na urodziny co innego albo taki szybszy prezent urodzinowy :-/ a na typowe urodziny bym coś dokupiła jakąś zjeżdżalnie czy coś
Mam pytanie, gdzie znalazłaś takie zabawki, na jakiej stronie? Spodobały mi się, a musze odświeżyć chłopaków przydomowy plac zabaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dokładnie - chcę zakupić jakoś w połowie maja co już cieplej będzie :) też mi się bardzo podoba cukrowy i z tym kwiatkiem parasolką. Tylko cukrowy ma więcej bajerów :-D
 
Droge Panie przeczytajcie komentarze wyżej :) przedwczesny prezent na urodziny jest już wybrany
 

Załączniki

  • Screenshot_20190318_094055.jpg
    Screenshot_20190318_094055.jpg
    89,2 KB · Wyświetleń: 36
  • Screenshot_20190318_094023.jpg
    Screenshot_20190318_094023.jpg
    79,7 KB · Wyświetleń: 38
Rozwiązanie
Polecam salę Airo.

Organizowaliśmy urodziny po raz 2 i po raz drugi była to świetna zabawa i organizacja. Na pewno kolejny raz tam wrócimy ( o ile córka bedzie chciałą mieć tam urodziny). Pełny profesjonalizm - szybki kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko do ustalenia, dla tych Pań nie ma nie możliwych rzeczy. Dla dzieciaków super, animacje, jak rownież zabawy organizowane przez animatorów. Uwielbiamy to miejsce i na pewno jeszcze wrócimy
A co ma piernik do wiatraka post 3 lata temu był i nie chodziło o sale tylko o prezent na urodziny 🙈
 
reklama
Do góry