reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

reklama
Jakąś laleczkę :D to jest chyba najlepszy prezent :) Wybawi się za wszystkie czasy :) Aaaaalbo takiego wielkiego misia. :) ale tego nie jestem pewien bo mam synka :)
 
Świetne są aubiobooki Hania Humorek, moja 6latka ma trzy i zna je niema na pamięc ;)
Dziewczyny w tym wieku chorują też na Monster high - te lalki ;)
 
Ojej dużo jest możliwości prezentowych dla takiego dzieciaczka :) ja też mam chrześniaka w tym wieku i też za często się z nim nie widzę, a co za tym idzie nie mam pojęcia co ma a czego nie. Wiemy natomiast, że bardzo lubi wszelkie gry na komputerze dlatego też z mężem postanowiliśmy zakupić coś takiego www.akademia-umyslu.pl jeszcze tylko zastanawiam się którą serie wybrać. Nie są drogie a do tego maja zniżki przed świętami 30% :) ostatnio rozmawiałam ze swoja koleżanką która pracuje w przedszkolu i mówiła mi właśnie że dużo rodziców boi się inwestować w takie gry bo niby to zabierają czas dziecku i że dziecko siedzi przed kompem i nic nie robi a to nie prawda. Mówiła i ja się z tym zgadzam że dzieci rozpoczynające naukę w szkole czy przedszkolu mają duże problemy z koncentracją i pamięcią na zajęciach i że takie programy tylko pomagają posiąść taką umiejętność szybkiego uczenia się, koncentracji czy zapamiętywania. Przecież nikt nie mówi że dziecko ma siedzieć przed kompem cały dzień ale jeśli na godzinkę czy dwie usiądzie i pobawi się czymś takim to tylko mu wyjdzie na plus.
 
reklama
Oryginalnym prezentem mogą być bilety do kina, na przedstawienie teatralne. To wersja dla dzieci które już "wszystko mają" albo wiemy że chcą iść na wybraną bajkę czy film. Ja w tym roku na mikołaja zakupiłam bilety na muzyczne przedstawienie dla dzieci "Fairy Dance", jutro realizujemy :) Mała (5 lat) już się nie moze doczekać.
 
Do góry